HDI ubezpieczenia

HDI to marka o ponad 100-letniej tradycji na świecie, w Polsce funkcjonująca od 2002 r. Obecnie HDI to znak towarowy, pod którym spółka TUiR WARTA S.A. proponuje produkty ubezpieczeniowe klientom indywidualnych oraz małym i średnim przedsiębiorstwom.

Współczesna marka HDI powstała w wyniku połączenia w 2012 r. spółek HDI Asekuracja TU oraz TUiR "WARTA" S.A., w jedno towarzystwo ubezpieczeniowe, które zajmuje wiceliderską pozycję na rynku ubezpieczeń majątkowych. Bogata oferta i szeroka sieć sprzedaży sprawiają, że firma reklamuje się jako ubezpieczyciel dla każdego Polaka. Harmonia, Doświadczenie i Innowacyjność – to czołowe wartości zapisane w nazwie HDI, odzwierciedlające misję firmy.

Obecnie firmy działające pod marką HDI stanowią część Grupy Talanx, będącej jedną z największych w grup ubezpieczeniowych w Europie i na Świecie.

HDI – oferta

W ofercie produktów ubezpieczeniowych HDI Klienci mogą znaleźć:

  • ubezpieczenia samochodu (OC komunikacyjne, HDI Autocasco, HDI NNW, HDI Assistance, HDI opony, HDI szyby, HDI mini GAP)
  • ubezpieczenie domu i mieszkania (HDI podróż, NNW)
  • ubezpieczenie podróży
  • ubezpieczenia dla firm (pakiet HDI firma, NNW, podróż, samochód)
  • ubezpieczenia dla rolników (obowiązkowe OC rolnika, obowiązkowe ubezpieczenie budynków, dobrowolne ubezpieczenie mienia).

Komentarze

Dodaj komentarz

Zobacz również

TUZ ubezpieczenia
Proama ubezpieczenia