Mercedes

Mercedes A klasa wynajem długoterminowy
Mercedes C klasa wynajem długoterminowy
Mercedes E klasa wynajem długoterminowy
Merdeced GLA wynajem długoterminowy
Mercedes GLC wynajem długoterminowy
Mercedes GLE wynajem długoterminowy

Marka, której logo rozpoznawalne jest na całym świecie. Historia przedsiębiorstwa Mercedes-Benz rozpoczęła się ponad 100 lat temu, a zapoczątkowali ją: Karl Benz i Gottlieb Daimler. Od samego początku niemieckiej działaności przedsiębiorstwo starało się budować samochody w oparciu o takie czynniki jak: wysoka jakość, fascynacja, innowacyjność oraz bezpieczeństwo. 

Mercedes-Benz to marka samochodowa, która spełnia oczekiwana nawet najbardziej wymagających klientów, którzy są w stanie zapłacić więcej niż przeciętnie u innych producentów. Obecnie firma liczy 550 pojazdów, a wśród nich znajdują się samochody osobowe, auta wyścigowe oraz pojazdy użytkowe marki Mercedes-Benz. Co ciekawe, w Stuttgarcie otworzono muzeum maki Mercedes, w którym znajdują się prawdziwe eksponaty.

Wynajem długoterminowy samochodu marki Mercedes-Benz to pewna inwestycja w przyszłość. Niemiecka, renomowana marka, która mocno została ugruntowana na rynku samochodowym, posiada najbardziej znane i cenione auta na całym świecie. Domeną firmy jest produkcja aut luksusowych. Najem długoterminowy Mercedesa-Benz skierowany jest do wszystkich przedsiębiorstw, które potrzebują profesjonalnej wizytówki. Zaletą najmu pojazdu jest indywidualne dopasowanie umowy do oczekiwań oraz możliwości finansowych danego klienta. Ustalany jest czas trwania kontraktu, rodzaj oraz zakres ubezpieczeń czy pakietu serwisowego. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy wynajem długoterminowy modeli: Mercedes GLC 220d, Mercedes A klasa, Mercedes C klasa.