Renault

Założycielem słynnej marki Renault jest Louis Renault, który wraz ze swoimi braćmi w 1899 założył firmę Renault Freres tuż pod Paryżem. Od samego początku założenia, firma stawia na zasadę, aby dopasowywać się do aktualnych potrzeb odbiorców i przy okazji nie bać się eksperymentować. Sukces marki pokazuje, że Renault troszczy się o potrzeby każdego rynku na świecie.

Znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczny romb na masce, który od razu kojarzy się z marką. Obecnie Renault jest jedną z najlepiej sprzedających się marek samochodowych w Europie, mimo iż  modele są dostępne na ponad 100 rynkach. Marka wyspecjalizowała się nie tylko w produkcji samochodów osobowych, lecz także aut sportowych i użytkowych. Co więcej, Renault jest dużym producentem ciągników rolniczych, wagonów kolejowych i innego sprzętu. 

Najem długoterminowy samochodu marki Renault zapewnia stałe finansowanie floty, co odbywa się poprzez podpisaną umowę na określany czas. Po zakończeniu trwania umowy istnieje możliwość wykupienia auta lub zwrócenie go. Poprzez długotrwały wynajem samochodu zyskujesz większą płynność finansową, ponieważ pojazdy nie obciążają bieżącej firmy tak jak zakup za gotówkę. Raty wynajmu to koszt uzyskania przychodu, obniżający podstawę podatku dochodowego. Wynajem długoterminowy to połączenie finansowania z kompleksowym pakietem usług dodatkowych, podnoszących komfort i obniżających koszty korzystania z samochodu. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Zachęcamy do skorzystania z wynajmu długoterminowego.