Dacia

Dacia to rumuńska firma produkująca samochody osobowe i dostawcze. Powstała w 1966 r. i początkowo istniała pod nazwą Uzina de Autoturisme Pitesti. Przedsiębiorstwo to od samego początku współpracowało z koncernem Renault. Obecnie firma jest filią francuskiego przedsiębiorstwa oraz największym rumuńskim eksporterem. 

Jak się okazuje, Dacia to marka, która miała trudne początki. Minęło trochę czasu, zanim zdobyła zaufanie kierowców. Na dzień dzisiejszy cieszy się zdecydowanie większą popularnością oraz zainteresowaniem ze strony klientów. Pierwszym skonstruowanym przez Dacię modelem była Nova, która została oparta o rozwiązania technologiczne między innymi z Peugeota 309. W XXI wieku pojawiła się nowa era Dacii, ponieważ na rynek weszły nowe modele samochodów osobowych. To w tym momencie, firma rozpoczęła podbój rynku motoryzacyjnego. 

Wynajem długoterminowy

Najem długoterminowy to ciekawe i praktyczne rozwiązanie szczególnie dla firm. Wynajem długoterminowy samochodu marki Dacia jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ zapewnia stałą miesięczną płatność, która zawiera ratę serwisową, assistance, samochód zastępczy itd. Oferta wynajmu długoterminowego skierowana jest nie tylko do dużych przedsiębiorstw, lecz także do tych mniejszych. 

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty. Zachęcamy również do skorzystania z wynajmu długoterminowego.