Alfa Romeo leasing

Alfa Romeo jest jednym z najsłynniejszych włoskich producentów luksusowych aut osobowych, samochodów wyścigowych, sportowych oraz dostawczych.

Historia marki

Początki marki datuje się na rok 1906 – wówczas za sprawą Alexandre’a Darracq, w okolicach Mediolanu powstała firma, początkowo zajmująca się sprzedażą samochodów, a od 1909 produkująca auta już we własnej fabryce. Pierwsze modele zostały nazwane na cześć założyciela Darracq. Niestety, wskutek kłopotów finansowych zakład został wykupiony przez lokalnych przedsiębiorców i przemianowany na Alfa. Nazwa ta to skrót od Anonima Lombarda Fabbrica Automobili (pl. Lombardzka Fabryka Samochodów Spółka Akcyjna). Przez okres I Wojny Światowej Alfa pracowała na rzecz wojska, natomiast w 1918 kierownikiem fabryki został inżynier Nicola Romeo i to właśnie od jego nazwiska pochodzi drugi człon nazwy przedsiębiorstwa. W 1933 roku właścicielem firmy została państwowa organizacja IRI (Instituto Riconstruzione Industriale), jednak Alfa Romeo działała bez większych zmian na niezależności. Czynnikiem szczególnie wyróżniającym produkcję zakładu było to, że w pojazdach montowano silniki w układzie boxer. Taki stan rzeczy trwał do 1986 – wówczas markę Alfa Romeo przejął koncern FIAT i od tego momentu (ze względu na oszczędności) zaprzestano produkcji silników tego rodzaju.

Oblicz wysokość raty za Twój samochód Alfa Romeo

Kalkulator Poproś o oferty od firm leasingowych

Oferta na leasing Alfy Romeo

Alfa Romeo proponuje klientom tzw. Leasing od 100% – produkt ten jest efektem współpracy z FCA Poland S.A. Oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców jak i indywidualnych podmiotów gospodarczych i daje szansę na korzystanie z luksusowego samochodu Alfa Romeo przy bardzo niskich kosztach całkowitych leasingu. Do najważniejszych warunków ww. promocji zalicza się: czynsz inicjalny na poziomie 20-45%; okres trwania umowy leasingowej od 24 do 60 miesięcy; warunki wykupu: standardowe 19% (umowa na 24 miesiące) lub 1% (umowa od 36 miesięcy wzwyż); całkowity koszt leasingu wynoszący 100% plus koszty ubezpieczenia straty finansowej GAP lub tzw. bezpieczny leasing (szacowany dla okresu 24 i 36 miesięcy); jeden pakiet ubezpieczenia (GAP lub bezpieczny leasing) finansowany obligatoryjnie; możliwość sfinansowania ubezpieczeń komunikacyjnych, a także produktów Mopar; procedura przyznania leasingu w uproszczonej wersji oraz brak wymogów przedstawiania dokumentów rejestrowych firmy i zaświadczeń z ZUS i US.

Kalkulator raty miesięcznej Alfa Romeo

Korzyści z leasingu Alfa Romeo

Przedsiębiorcy docenią liczne korzyści, wynikające z oferty leasingowej Alfa Romeo. Wśród tych najważniejszych warto wymienić: całkowity koszt leasingu na najniższym rynkowym poziomie; okres trwania umowy leasingowej dopasowany do potrzeb i trwający od 24 do 60 miesięcy; bezpieczeństwo zapewnione dzięki ubezpieczeniu GAP lub tzw. bezpiecznemu leasingowi; szansę na sfinansowanie dodatkowych ubezpieczeń i serwisów w ramach obowiązywania jednej umowy; możliwość leasingowania samochodu na lokalnych tablicach rejestracyjnych; uproszczoną procedurę wstępną; możliwość włączenia w ofertę leasingową korzystnych upustów producenta oraz minimalną wartość rynkową pierwszego czynszu w ramach leasingu (od 20%).

alfa romeo w leasingu

Jakie modele aut do wyboru w ofercie leasing 100%?

Leasingobiorcy, zainteresowani zawarciem umowy mają do wyboru poniższe modele Alfa Romeo.

Giulia (wersje do wyboru: Giulia, Super, Veloce, Quadrifoglio)

alfa romeo giulia

Stelvio (wersje do wyboru: Stelvio, Super, Executive, First Edition)

alfa romeo Stelvio

Giulietta (wersje do wyboru: Giulietta, Sport, Super, Veloce)

alfa romeo mito

Zdjęcia modeli samochodów pochodzą ze strony: www.leasing.alfaromeo.pl

Komentarze

  1. bartek alfa
    Odpowiedz

    giulia to chyba najładniejszy samochod na rynku ktory jest warty kazdych pieniedzy, mam i polecam

Dodaj komentarz

Zobacz również

Subaru leasing
Lexus leasing