Alfa Romeo leasing

Alfa Romeo jest jednym z najsłynniejszych włoskich producentów luksusowych aut osobowych, samochodów wyścigowych, sportowych oraz dostawczych.

Historia marki

Początki marki datuje się na rok 1906 – wówczas za sprawą Alexandre’a Darracq, w okolicach Mediolanu powstała firma, początkowo zajmująca się sprzedażą samochodów, a od 1909 produkująca auta już we własnej fabryce. Pierwsze modele zostały nazwane na cześć założyciela Darracq. Niestety, wskutek kłopotów finansowych zakład został wykupiony przez lokalnych przedsiębiorców i przemianowany na Alfa. Nazwa ta to skrót od Anonima Lombarda Fabbrica Automobili (pl. Lombardzka Fabryka Samochodów Spółka Akcyjna). Przez okres I Wojny Światowej Alfa pracowała na rzecz wojska, natomiast w 1918 kierownikiem fabryki został inżynier Nicola Romeo i to właśnie od jego nazwiska pochodzi drugi człon nazwy przedsiębiorstwa. W 1933 roku właścicielem firmy została państwowa organizacja IRI (Instituto Riconstruzione Industriale), jednak Alfa Romeo działała bez większych zmian na niezależności. Czynnikiem szczególnie wyróżniającym produkcję zakładu było to, że w pojazdach montowano silniki w układzie boxer. Taki stan rzeczy trwał do 1986 – wówczas markę Alfa Romeo przejął koncern FIAT i od tego momentu (ze względu na oszczędności) zaprzestano produkcji silników tego rodzaju.

Oblicz wysokość raty za Twój samochód Alfa Romeo

Wyprzedaż rocznika 2023 już trwa! Sprawdź gdzie znajdziesz największe rabaty

Wyprzedaż rocznika 2023

Kalkulator Poproś o oferty od firm leasingowych

Oferta na leasing Alfy Romeo

Alfa Romeo proponuje klientom tzw. Leasing od 100% – produkt ten jest efektem współpracy z FCA Poland S.A. Oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców jak i indywidualnych podmiotów gospodarczych i daje szansę na korzystanie z luksusowego samochodu Alfa Romeo przy bardzo niskich kosztach całkowitych leasingu. Do najważniejszych warunków ww. promocji zalicza się: czynsz inicjalny na poziomie 20-45%; okres trwania umowy leasingowej od 24 do 60 miesięcy; warunki wykupu: standardowe 19% (umowa na 24 miesiące) lub 1% (umowa od 36 miesięcy wzwyż); całkowity koszt leasingu wynoszący 100% plus koszty ubezpieczenia straty finansowej GAP lub tzw. bezpieczny leasing (szacowany dla okresu 24 i 36 miesięcy); jeden pakiet ubezpieczenia (GAP lub bezpieczny leasing) finansowany obligatoryjnie; możliwość sfinansowania ubezpieczeń komunikacyjnych, a także produktów Mopar; procedura przyznania leasingu w uproszczonej wersji oraz brak wymogów przedstawiania dokumentów rejestrowych firmy i zaświadczeń z ZUS i US.

Kalkulator raty miesięcznej Alfa Romeo

Korzyści z leasingu Alfa Romeo

Przedsiębiorcy docenią liczne korzyści, wynikające z oferty leasingowej Alfa Romeo. Wśród tych najważniejszych warto wymienić: całkowity koszt leasingu na najniższym rynkowym poziomie; okres trwania umowy leasingowej dopasowany do potrzeb i trwający od 24 do 60 miesięcy; bezpieczeństwo zapewnione dzięki ubezpieczeniu GAP lub tzw. bezpiecznemu leasingowi; szansę na sfinansowanie dodatkowych ubezpieczeń i serwisów w ramach obowiązywania jednej umowy; możliwość leasingowania samochodu na lokalnych tablicach rejestracyjnych; uproszczoną procedurę wstępną; możliwość włączenia w ofertę leasingową korzystnych upustów producenta oraz minimalną wartość rynkową pierwszego czynszu w ramach leasingu (od 20%).

alfa romeo w leasingu

Jakie modele aut do wyboru w ofercie leasing 100%?

Leasingobiorcy, zainteresowani zawarciem umowy mają do wyboru poniższe modele Alfa Romeo.

Giulia (wersje do wyboru: Giulia, Super, Veloce, Quadrifoglio)

alfa romeo giulia

Stelvio (wersje do wyboru: Stelvio, Super, Executive, First Edition)

alfa romeo Stelvio

Giulietta (wersje do wyboru: Giulietta, Sport, Super, Veloce)

alfa romeo mito

Zdjęcia modeli samochodów pochodzą ze strony: www.leasing.alfaromeo.pl

Komentarze

  1. bartek alfa
    Odpowiedz

    giulia to chyba najładniejszy samochod na rynku ktory jest warty kazdych pieniedzy, mam i polecam

Dodaj komentarz