Audi

logo marki Audi

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm motoryzacyjnych na świecie czyli marka Audi. Jej głównym prekursorem jest August Horch, który w roku 1901 ukończył swój pierwszy projekt automobila. Niemiecka marka wchodzi w skład wielkiego koncernu Volkswagen, który ma swoją siedzibę w Ingolstadt. 

Firma Audi to obecnie jeden z większych producentów samochodów segmentu premium. Logo firmy powstało w wyniku połączenia czterech niemieckich firm (Audi, DKW, Horch i Wanderem), tworząc oficjalną markę Auto Union AG. Niemiecka marka z roku na rok umacnia swoją pozycję na rynku, prezentując nowe modele aut. Jak się okazuje, marka Audi w roku kolejno: 2014, 2015 i 2016 była w trójce najpopularniejszych marek segmentu premium w Polsce, zaraz po BMW i Mercedesie. Obecnie niemiecki producent posiada w swojej ofercie m.in. modele sportowe – Audi TT oraz R8, terenowe – Audi Q5 i Q7 oraz osobowe – Audi A3, A4, A6, A7 i A8.

Długoterminowy najem Audi to wygodne rozwiązanie dla większych przedsiębiorców, małych firm jak i klientów indywidualnych, którzy cenią sobie praktyczne rozwiązania. Maksymalny czas trwania umowy wynajmu długoterminowego to 5 lat. W ramach umowy można wynegocjować długość kontraktu, wyposażenie samochodu, pakiet serwisowy oraz formę finansowania. Ustalenie stałej, miesięcznej raty pozwala na wygodne planowanie budżetu. Gwarantowane auto zastępcze na czas naprawy oraz możliwość zakupu pojazdu po zakończeniu umowy. 

Zapraszamy do przejrzenia listy pojazdów marki Audi które znajdują się w naszej ofercie.