Fiat

Fiat zalicza się do czołówki najbardziej rozpoznawalnych marek motoryzacyjnych na całym świecie, ich bogata historia sięga XIX wieku. Przedsiębiorstwo Fiat zostało założone we Włoszech, przez 30 udziałowców. Pierwszym stworzonym pojazdem był Fiat 3 1/2 HP. Składał się on z powozu ze składaną brezentową budką nad tylnym siedzeniem. W kolejnych latach na rynek wniesiono kolejne modele, które powstają do dnia dzisiejszego.

Pojazdy marki Fiat cieszą się ogromną popularnością na całym świecie, szczególnie zaś w Polsce. Jest to związane gównie z sentymentem do tak zwanych "maluchów", które po dziś dzień można spotkać na polskich drogach. Samochody marki Fiat stworzone zostały w najwyższym standardzie przy zachowaniu niezwykle atrakcyjnych cen. Wizją marki Fiat, jest wizja postępu oraz ciągłej innowacyjności. 

Wynajem długoterminowy samochodu marki Fiat to przede wszystkim oferta skierowana do tych, którzy potrzebują niezawodnego służbowego auta, zwracając przy tym uwagę na koszty. Samochody Fiat to jedna z najbardziej rozsądnych opcji na długoterminowy wynajem. Wygodny pojazd marki Fiat można wynająć na minimum rok, jednak gdy istnieje potrzeba dłuższego wynajmu, również jest to możliwe. Elastyczne zasady oraz warunki umowy zapewniają bezpieczeństwo oraz pewność przyszłym klientom. Coś co wyróżnia wynajem długoterminowy od leasingu to brak wniesienia wkładu własnego.

W naszej ofercie znajdują się modele marki Fiat, a więc: Fiat tipo, Fiat 500. Zapraszamy do zapoznania się z pełną naszą ofertą.