Ford

Amerykańskie przedsiębiorstwo założone przez Henry’ego Forda. W zależności od zapotrzebowań rynku, Ford Motor Company zakładał filie w różnych krajach świata. Co ciekawe, rynki te produkowały całkiem różne modele marki Ford. Obecnie jest to duży koncern branży motoryzacyjnej produkujący samochody osobowe, ciężarowe, autobusy, pojazdy, maszyny rolnicze, sprzęt informatyczny itd. 

Henry Ford skonstruował swój pierwszy silnik parowy w 1878 r, natomiast pierwszy samochód marki Ford - Model A - został sprzedany w roku 1903. Cztery lata później pojawiło się logo firmy w kształcie owalu, które pozostało do dzisiaj. Prawdziwym i pierwszym hitem sprzedażowym okazał się Ford T, którego w ciągu 19 lat wyprodukowano w 15.458.781 egzemplarzach. Samochody marki Ford wyróżniają się niezawodnością, bezawaryjnością, w dodatku posiadają komfortowe wnętrza i nowoczesny styl. 

Wynajem długoterminowy samochodu Ford przynosi same korzyści. Usługa zapewnia stałe miesięczne raty, dostęp do samochodów zastępczych, zakup i logistyka wymiany opon, stałe i łatwe do zabudżetowania koszty autoryzowanego serwisu zawarte w miesięcznej racie, podatkowe - odliczanie VAT. Samochód pochodzący z wynajmu długoterminowego stanowi własność firmy wynajmującej i jest albo zwracamy w dniu zakończenia umowy lub kupowany przez zainteresowanego klienta. Oferta dedykowana jest dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla klientów indywidualnych.

W naszej ofercie znajdują się modele marki Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Mondeo, Ford Kuga. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.