Hyundai

Początki wielkiego przedsiębiorstwa Hyundai sięgają lat 40. XX wieku. Był to wówczas największy koncern budowlany w Korei Południowej. W związku z tym, że rynek koreański nie należał do największych, pojawiła się wizja wkroczenia na inne rynki zbytu. Pierwszym autem marki Hyundai był Pony, natomiast pierwszymi zagranicznymi rynkami były: Gwatemala i Ekwador.

Hyundai to marka japońska, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem niemal na całym świecie. Na ich sukces składają się takie cechy jak: wysoka bezawaryjność, która została dostrzeżona szczególnie przez rynek niemiecki. Produkcja aut obywa się w Korei Południowej, Ameryce Północnej, Chinach, Pakistanie oraz Indiach. Obecnie samochody Hyundai sprzedawane są w ponad 200 krajach na całym świecie. Producenci stale pracują nad nowymi pojazdami, dążą do jak największego rozwoju, unowocześnienia, poprawy pod względem bezawaryjności oraz wysokiego bezpieczeństwa. 

Wynajem długoterminowy samochodu marki Hyundai cechuje się zachowaniem kontroli nad finansami. Najem auta daje możliwość określenia z góry jasnego budżetu. Jest to ekonomiczne podejście nie tylko wobec pieniędzy, ale czasu. To bardzo wygodny sposób na użytkowanie pojazdu bez konieczności jego zakupu. Co ważne, po zakończeniu trwania umowy auto można oddać lub wykupić. Wynajem samochodu ostatnimi czasy to sposób na lepszy samochód dla firm. Przedsiębiorca może korzystać z nowego auta, ograniczając spadek jego wartości do minimum. 

Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty. Dysponujemy modelami aut: Hyundai i20, Hyundai i30, Hyundai Kona.