Volkswagen

logo marki volkswagen

Marka Volkswagen należy do niemieckiego koncernu Volkswagen AG. W dosłownym tłumaczeniu, znaczy to: „samochód ludu”. Historia marki sięga roku 1931, zaś w Polsce pojawiła się pod koniec lat 90. W skład koncernu Volkswagen wchodzą takie marki jak: Porsche, Audi, Lamborghini, Bugatti, Bentley, Seat czy Skoda. 

Volkswagen to od dłuższego czasu najpopularniejsza marka samochodowa na europejskim rynku. Samochody niemieckiego przedsiębiorstwa cieszą się zainteresowaniem nie tylko w Niemczech, lecz także w wielu innych krajach europejskich oraz pozaeuropejskich. Volkswagen to jeden z największych na świecie koncernów motoryzacyjnych. Jest on bowiem obecny na ponad 150 rynkach krajowych i ma prawie 50 zakładów produkcyjnych ulokowanych na całym świecie. 

Wynajem długoterminowy samochodu marki Volkswagen to pewny najem i oszczędność na lata. Samochody marki Volkswagen spełniają oczekiwania niemal każdego klienta. To ewidentne połączenie trwałości i prestiżu. Wynajem długoterminowy pozwala uniknąć problemów związanych z budżetowaniem z racji stałych miesięcznych opłat i daje stabilność oraz porządek w zarządzaniu flotą samochodową. Decydując się na wynajem auta Volkswagen nie ponosisz ryzyka związanego z wartością rezydualną oraz kosztami serwisowymi. 

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Dysponujemy modelami: Volkswagen polo, Volkswagen golf, Volkswagen passat, Volkswagen tiguan, Volkswagen t-roc, Volkswagen t-cross.