Kia

Kia Motors to przedsiębiorstwo motoryzacyjne produkujące zarówno samochody osobowe, dostawcze jak i autobusy. Południowokoreańska firma należy do grupy Hyundai Motor Group. Nazwa przedsiębiorstwa zawiera w sobie dwa człony: ki „powstać” oraz „a-„ czyli Azję. W ofercie koreańskiej marki zawierają się najróżniejsze modele świata, które są silnie spersonalizowane w zależności od danego rynku. 

Przedsiębiorstwo Kia bardzo mocno podąża za najnowsza technologią, z tego względu stawia na rozwój zelektryfikowanych modeli, które już w niedalekiej przyszłości mogą stać się głównym motorem napędowym branży motoryzacyjnej. W 2016 r. do oferty dołączyły hybrydowe Kia Niro oraz Kia Optima PHEV, zaś w 2019 r. pojawiły się elektryczne Kia e-Soul oraz e-Niro.

Długoterminowy najem auta marki Kia zapewnia stałe koszty finansowania wynajmu, które nie zmieniają się w trakcie trwania umowy bez obowiązku wpłaty własnej. Wynajem auta chroni także przed dodatkowymi kosztami związanymi z naprawą. Sfinansowanie auta konfigurowane jest pod indywidualne potrzeby każdego klienta. Co więcej, wynajem długoterminowy zabezpiecza przed dodatkowymi kosztam opon, ubezpieczenia czy Assistance. Długoterminowy wynajem aut jest ofertą, z której skorzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy, które potrzebują samochodu na dłuższy okres, a nie mogą go kupić na kredyt lub za gotówkę.

Kia Motors to niezwykle samochody wyróżniające się nowatorkim designem, lecz także pojemnością. W naszej ofercie znajdują się aktualnie 4 modele: KIA ceed, KIA stinger, KIA stonic, KIA sorento. Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty.