Proama ubezpieczenia

Proama funkcjonuje na polskim rynku od 2011 roku, oferując Klientom szeroki wybór produktów ubezpieczeniowych.

Historia marki rozpoczyna się w roku 2011, kiedy to miała miejsce rejestracja Oddziału Groupama SA w Polsce. Następnie trwała intensywna budowa struktur i rozpoczęcie działalności w Polsce, a co za tym idzie: rekrutacja zespołu, budowa systemów IT, tworzenie produktów, polityka cenowa, strategia marketingowa itp. Pod koniec roku 2011 sprzedana została pierwsza polisa. W roku 2012 Generali PPF Holding i Groupama podpisały porozumienie dotyczące przejęcia Proama, w wyniku czego w roku 2013 Proama oficjalnie stała się częścią Grupy Generali.

Proama starała się wyróżnić się wśród konkurencji, oferując klientom Osobistego Doradcę a także zniżkę bonus-malus w wysokości 70% dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom firma udostępniła swoje produkty poprzez Internet, telefon, u agentów i dealerów samochodowych.

Na polskim rynku Proama zatrudnia ponad 600 specjalistów, a współpracuje z prawie 20 000 osobami wykonującymi czynności agencyjne poprzez ponad 2000 agencji.

Proama - oferta

W ofercie Proama można znaleźć ubezpieczenia OC i AC oraz ubezpieczenia mieszkaniowe wraz z wachlarzem produktów dodatkowych, ubezpieczenia dla małych i średnich firm, a także ubezpieczenia osobowe.

Firma Proama może poszczycić się tytułem "Gwiazda Jakości Obsługi" otrzymanym w 2014 roku w VII edycji Polskiego Programu Jakość Obsługi. Nagroda ta przyznawana jest firmom, które zyskały najwyższe uznanie wśród konsumentów. Gwiazdę Jakości Obsługi ma szanse otrzymać wyłącznie firma, stosująca przyjazne procedury, rekomendowana przez samych klientów i wzbudzające zaufanie.

Komentarze

Dodaj komentarz