Kalkulator leasingowy

Wiele osób zastanawia się, czy ma szansę na przyznanie leasingu i na jakich zasadach. Te osoby, które chcą się dowiedzieć, gdzie mogą otrzymać najlepszą ofertę na dany samochód zachęcamy do skorzystania ze specjalnego kalkulatora leasingowego. Przy jego pomocy bez problemu można obliczyć ratę leasingu.

Wybierz jeden z poniższych kalkulatorów, aby poznać orientacyjne koszty leasingu, a jeżeli już podjąłeś decyzję o leasingu - skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu, aby otrzymać oferty bezpośrednio od zaufanych leasingodawców.

Informacja! Korzystając z tego kalkulatora otrzymasz gotowe oferty leasingowe na które możesz (nie musisz) się zdecydować! To coś więcej niż suche szacunkowe wyliczenia.

Leasing kalkulator – jak działa?

Przy pomocy prostego kalkulatora leasingu każdy może sam obliczyć wstępne parametry oraz szacowaną ratę leasingu, a następnie otrzymać ofertę bezpośrednio od firm leasingowych. Doradca leasingowy wybierze najlepszą dla konkretnego Klienta ofertę leasingu na rynku. Poza tym chętnie wyjaśni wszystkie wątpliwości i posłuży radą.

Kalkulator daje możliwość zapoznania się z orientacyjnym poziomem opłat leasingowych – poznasz szacowaną wysokość miesięcznych rat oraz koszt całkowity finansowania.

Kalkulator uwzględnia bieżące aktualizacje i zmiany zachodzące na rynku, a także aktualnie narzucane marże, dzięki czemu przedstawia realne stawki leasingodawców.

Oczywiście trzeba mieć na uwadze fakt, że stawki pokazywane przez Kalkulator są przybliżone i stanowią średnią wartość rynkową, niekiedy z pewnością nie okazują się najtańszymi możliwymi do wynegocjowania, ale w niektórych przypadkach mogą być mocno optymistycznymi prognozami. Wpływ na końcowy koszt leasingu ma wiele czynników podlegających permanentnym zmianom – m.in. rodzaj i wiek środka trwałego, ale także na przykład odległość jaka dzieli przedstawiciela firmy leasingowej od Klienta w momencie podpisywania umowy (tak, tego typu czynniki również mają wpływ na wysokość marży).

Przykładowe raty

Kalkulator leasingowy pozwala Klientowi na oszacowanie przykładowych rat leasingu samochodów. W ten sposób można zaoszczędzić sporo czasu i dowiedzieć się więcej na ten temat i - co jest niewątpliwie równie istotne - bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystko odbywa się bez dodatkowych opłat, prowizji, formalności itd.

Wybierz opcję – poznasz orientacyjne koszty

Kalkulator leasingu pomoże oszacować wysokość rat miesięcznych i nominalny koszt całkowity leasingu. Wystarczy wybrać rodzaj środka trwałego, którym jesteś zainteresowany: samochód osobowy / dostawczy lub samochód ciężarowy pow. 3.5 T.

Finansowanie leasingu – z wpłatą własną i kwotą wykupu

Możesz swobodnie przeliczyć interesujące Cię warianty finansowania - z uwzględnieniem wartości procentowej wpłaty własnej, okresu leasingu i wartości procentowej wykupu końcowego.

Oferta leasingowa bezpośrednio od firm

Okazuje się, że dzięki kalkulatorowi leasingowemu można uzyskać także kilka bardzo przydatnych porad na temat samego leasingu samochodowego. Możesz również otrzymać oferty leasingowe bezpośrednio od firm - wystarczy wypełnić formularz dostępny poniżej. Oferta jest na bieżąco uaktualniana. Kalkulator leasingowy to sposób na znalezienie zdecydowanie najlepszego rozwiązania leasingowego na rynku.

Analizujemy i podpowiadamy

Kalkulator leasingowy to jedno z narzędzi, z którego mogą Państwo skorzystać na naszym portalu. Ponadto, przekazujemy wiedzę na tematy związane z leasingiem. W ten sposób Klienci mogą otrzymać odpowiedź na wiele nurtujących pytań dotyczących księgowości, podatków, prawa czy ekonomii leasingu. Kalkulator pomoże w analizie, wskaże plusy i minusy warunków leasingowania, a także pokaże jak wyglądają najważniejsze kwestie związane z opłatami leasingowymi.

Jak działa kalkulator leasingu – przekonaj się sam

Wybrany kalkulator leasingowy to narzędzie bardzo elastyczne, które służy przede wszystkim celom orientacyjnym i porównawczym poszczególnych ofert.  Dzięki temu, że użytkownik może w kalkulatorze leasingowym zmienić takie składniki kalkulacji jak wpłata własna, okres leasingowania czy procent kwoty wykupu, każdy Klient może w prosty i szybki sposób zorientować się jak zmiana jednego parametru wpływa na pozostałe czynniki.

Dzięki kalkulatorowi leasingowemu można samodzielnie ustalić takie parametry leasingu samochodowego jak wpłata wstępna, okres leasingowania oraz wartość procentowa wykupu. Wszystkie one wzajemnie na siebie wpływają i oddziałują.

Za sprawą matematyki finansowej suma naliczanych odsetek leasingowych jest uzależniona od zmniejszania bądź zwiększania wkładu własnego, wydłużania i skracania okresu finansowania i powiększania czy zmniejszania wartości końcowej. Możliwości jest więc sporo.

Środki transportu - wiele opcji, wiele marek

Zachęcamy również do skorzystania z opcji 'otrzymaj oferty bezpośrednio od firm leasingowych' (dostępna poniżej) - kontakt z doradcą leasingowym zapewni Państwu rzetelne i wyczerpujące odpowiedzi na pytania w zakresie finansowania w wielu firmach transportowych różnego rodzaju środków transportu - samochodów osobowych, aut dostawczych i ciężarowych. Ofertę leasingu można otrzymać nie tylko na samochody nowe, ale i też na te używane, które pochodzą z salonów, komisów samochodowych i bezpośrednio od firm

Kalkulator leasingowy proponuje najlepszą ofertę na leasing samochodów osobowych i dostawczych takich marek jak między innymi : Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Infiniti, Iveco, Jaguar, Jeep, KIA, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Skoda, Suzuki, SsangYong, Toyota, Volkswagen oraz  Volvo.

Kalkulacja rat leasingu i zamówienie oferty leasingowej

Mimo wielu zalet i znacznej aktualności kalkulator leasingowy nie zastępuje oczywiście realnej oferty prosto od doradcy leasingowego.

Wybierz Wyszukiwarkę Leasingu – gdy jesteś zdecydowany na leasing

Jeżeli już podjąłeś decyzję i wiesz, że chcesz starać się o leasing wstępnie wybranego środka trwałego, wówczas skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu – dzięki temu otrzymasz oferty bezpośrednio od firm leasingowych i wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie.

 

Otrzymaj oferty bezpośrednio od firm leasingowych

Komentarze

 1. lubiebmw
  Odpowiedz

  @janek 2-4 godziny ale potem poszło już z górki. Oferty na leasing lepsze niż w własnym banku, ludzie na infolinii kompetentni - wiedzą o czym mówią, naprawdę jak na kontakt ze strony jestem zaskoczony skutecznością i trafieniem w punkt. Życzę dalszego rozwoju twórcom tej strony

 2. lubiebmw
  Odpowiedz

  rzeczywiscie dziala, troche czekalem na kontakt ale sie odezwali

 3. leasing
  Odpowiedz

  @Gregor82 są też inne kalkulatory ale one tylko szacują koszty i wyświetlają tabelki a tutaj prawdziwe oferty na które można się zdecydować

 4. Odr (Włodzimierz)
  Odpowiedz

  @Gregor82 - zgadzam się z Tobą. Oby rozwój strony trwał nadal. Już 2 leasingi dzięki Waszej stronie załatwiłem - wszystko za oferty nic nie płaciłem. Podoba mi się.

 5. Gregor82 (Grzegorz)
  Odpowiedz

  Wreszcie sensowna strona, na której uzyskać można kalkulacje i ofertę od wielu firm. Może uporządkujecie jeszcze świat najmów długoterminowych? Bo to też ciekawa forma finansowania. Gratuluję najlepszego kalkulatora leasingowego w necie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Gothaer ubezpieczenia