Kalkulator leasingowy

Wiele osób zastanawia się, czy ma szansę na przyznanie leasingu i na jakich zasadach. Te osoby, które chcą się dowiedzieć, gdzie mogą otrzymać najlepszą ofertę na dany samochód zachęcamy do skorzystania ze specjalnego kalkulatora leasingowego. Przy jego pomocy bez problemu można obliczyć ratę leasingu.

Wybierz jeden z poniższych kalkulatorów, aby poznać orientacyjne koszty leasingu, a jeżeli już podjąłeś decyzję o leasingu - skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu, aby otrzymać oferty bezpośrednio od zaufanych leasingodawców.

Informacja! Korzystając z tego kalkulatora otrzymasz gotowe oferty leasingowe na które możesz (nie musisz) się zdecydować! To coś więcej niż suche szacunkowe wyliczenia.

Jak działa kalkulator leasingowy?

Przy pomocy kalkulatora leasingu każdy może sam obliczyć wstępne parametry oraz szacowaną ratę leasingu, a następnie otrzymać ofertę bezpośrednio od firm leasingowych. Doradca leasingowy wybierze najlepszą dla konkretnego Klienta ofertę leasingu na rynku. Poza tym chętnie wyjaśni wszystkie wątpliwości i posłuży radą.

Kalkulator daje możliwość zapoznania się z orientacyjnym poziomem opłat leasingowych – poznasz szacowaną wysokość miesięcznych rat oraz koszt całkowity finansowania.

Kalkulator uwzględnia bieżące aktualizacje i zmiany zachodzące na rynku, a także aktualnie narzucane marże, dzięki czemu przedstawia realne stawki leasingodawców.

Oczywiście trzeba mieć na uwadze fakt, że stawki pokazywane przez Kalkulator są przybliżone i stanowią średnią wartość rynkową, niekiedy z pewnością nie okazują się najtańszymi możliwymi do wynegocjowania, ale w niektórych przypadkach mogą być mocno optymistycznymi prognozami. Wpływ na końcowy koszt leasingu ma wiele czynników podlegających permanentnym zmianom – m.in. rodzaj i wiek środka trwałego, ale także na przykład odległość jaka dzieli przedstawiciela firmy leasingowej od Klienta w momencie podpisywania umowy (tak, tego typu czynniki również mają wpływ na wysokość marży).

Przykładowe raty

Kalkulator leasingowy pozwala Klientowi na oszacowanie przykładowych rat leasingu samochodów. W ten sposób można zaoszczędzić sporo czasu i dowiedzieć się więcej na ten temat i - co jest niewątpliwie równie istotne - bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystko odbywa się bez dodatkowych opłat, prowizji, formalności itd.

Wybierz opcję – poznasz orientacyjne koszty

Kalkulator leasingu pomoże oszacować wysokość rat miesięcznych i nominalny koszt całkowity leasingu. Wystarczy wybrać rodzaj środka trwałego, którym jesteś zainteresowany: samochód osobowy / dostawczy lub samochód ciężarowy pow. 3.5 T.

Finansowanie leasingu – z wpłatą własną i kwotą wykupu

Możesz swobodnie przeliczyć interesujące Cię warianty finansowania - z uwzględnieniem wartości procentowej wpłaty własnej, okresu leasingu i wartości procentowej wykupu końcowego.

Oferta leasingowa bezpośrednio od firm

Okazuje się, że dzięki kalkulatorowi leasingowemu można uzyskać także kilka bardzo przydatnych porad na temat samego leasingu samochodowego. Możesz również otrzymać oferty leasingowe bezpośrednio od firm - wystarczy wypełnić formularz dostępny poniżej. Oferta jest na bieżąco uaktualniana. Kalkulator leasingowy to sposób na znalezienie zdecydowanie najlepszego rozwiązania leasingowego na rynku.

Analizujemy i podpowiadamy

Kalkulator leasingowy to jedno z narzędzi, z którego mogą Państwo skorzystać na naszym portalu. Ponadto, przekazujemy wiedzę na tematy związane z leasingiem. W ten sposób Klienci mogą otrzymać odpowiedź na wiele nurtujących pytań dotyczących księgowości, podatków, prawa czy ekonomii leasingu. Kalkulator pomoże w analizie, wskaże plusy i minusy warunków leasingowania, a także pokaże jak wyglądają najważniejsze kwestie związane z opłatami leasingowymi.

Jak oceniamy własny kalkulator?

Nasz kalkulator leasingowy to narzędzie bardzo elastyczne, które służy przede wszystkim celom orientacyjnym i porównawczym poszczególnych ofert.  Dzięki temu, że użytkownik może w kalkulatorze leasingowym zmienić takie składniki kalkulacji jak wpłata własna, okres leasingowania czy procent kwoty wykupu, każdy Klient może w prosty i szybki sposób zorientować się jak zmiana jednego parametru wpływa na pozostałe czynniki.

Dzięki kalkulatorowi leasingowemu można samodzielnie ustalić takie parametry leasingu samochodowego jak wpłata wstępna, okres leasingowania oraz wartość procentowa wykupu. Wszystkie one wzajemnie na siebie wpływają i oddziałują.

Za sprawą matematyki finansowej suma naliczanych odsetek leasingowych jest uzależniona od zmniejszania bądź zwiększania wkładu własnego, wydłużania i skracania okresu finansowania i powiększania czy zmniejszania wartości końcowej. Możliwości jest więc sporo.

Środki transportu - wiele opcji, wiele marek

Zachęcamy również do skorzystania z opcji 'otrzymaj oferty bezpośrednio od firm leasingowych' (dostępna poniżej) - kontakt z doradcą leasingowym zapewni Państwu rzetelne i wyczerpujące odpowiedzi na pytania w zakresie finansowania w wielu firmach transportowych różnego rodzaju środków transportu - samochodów osobowych, aut dostawczych i ciężarowych. Ofertę leasingu można otrzymać nie tylko na samochody nowe, ale i też na te używane, które pochodzą z salonów, komisów samochodowych i bezpośrednio od firm

Kalkulator leasingowy proponuje najlepszą ofertę na leasing samochodów osobowych i dostawczych takich marek jak między innymi : Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Infiniti, Iveco, Jaguar, Jeep, KIA, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Skoda, Suzuki, SsangYong, Toyota, Volkswagen oraz  Volvo.

Kalkulacja rat leasingu a zamówienie oferty leasingowej

Oferty które są wyliczone przez kalkulator są realne, możesz się na nią zdecydować. Nie wyświetlamy szacunkowych danych w formie tabeli a realne kalkulacje.

Wybierz Wyszukiwarkę Leasingu – gdy jesteś zdecydowany na leasing

Jeżeli już podjąłeś decyzję i wiesz, że chcesz starać się o leasing wstępnie wybranego środka trwałego, wówczas skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu – dzięki temu otrzymasz oferty bezpośrednio od firm leasingowych i wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie.

 

Otrzymaj oferty bezpośrednio od firm leasingowych

Komentarze

 1. Audifan
  Odpowiedz

  Świetna usługa i konkretne oferty które ciężko przebić bez znajomości dlatego polecam tym którzy nie są dużymi firmami. Audiczka sprawuje się swietnie a wszystko poszło bardzo szybko bo samochód był na placu :)

 2. Joanna
  Odpowiedz

  @Janusz pomocny wielkie dzięki! Takich informacji nam trzeba, sprawdzonych i z własnego doświadczenia. Czytając czuć, że płaciłeś raty leasingowe a nie tylko chcesz sprzedać jakąś ofertę by zarobić na swoją pensję by było Cię stać na leasing. Serdeczne dzięki!!!

 3. Janusz pomocny (Jan)
  Odpowiedz

  Z usług brokera przeniosłem się na kalkulatory internetowe. Jeśli nie macie sprawdzonej i rzetelnej osoby w banku lub u pośredników którzy nie doliczają Wam kilku procent marży tylko po to by zgarnąć prowizję za podpisaną umowę leasingową to zdecydowanie polecam usługi online. Kalkulatory zazwyczaj tylko szacują koszty (suche dane w tabelce) ale niektóre tak jak ten oferują gotowe kalkulacje zbudowane w systemach na bankowych - są odrazu ofertą którą można negocjować i na którą można się zdecydować. Z tego co zauważyłem kalkulacje uzyskane w internecie mają mniejszy narzut marży dlatego generalnie wychodzą bardziej korzystnie a sama rata miesięczna do spłaty jest nieco niższa. Warto porównywać również opłaty dodatkowe tj. cennik usług dodatkowych np. koszty zarejestrowania samochodu czy koszty ubezpieczenia samochodu - najczęściej polisa OC+AC+GAP - poza firmą leasingową - usługa dodatkowo płatna, np. w ING jest to 200zł za samochód na rok. Nie zapomnijcie również spojrzeć na pozycje upomnień za niezapłaconą ratę - niech pierwszy rzuci kamień ten kto w kilkuletnim okresie leasingu ani raz nie zapomniał polać raty, zwłaszcza jeśli nie można ustawić polecenia zapłaty bo wysokość raty ulega zmianie a sam leasing nie jest wzięty w własnym banku :D np. w Volkswagen Bank Leasing kara za każde wysłanie upomnienia to 50zł na każdy samochód. Upomnienie wysyłane było do mnie pocztą tradycyjną co dodatkowo spowalniało moją reakcję :) Generalnie po doświadczeniu z kilkoma firmami leasingowymi oceniam, że zawsze i z każdą firmą leasingową może zdarzyć się problem dlatego jedynym słusznym rozwiązaniem jest kalkulowanie i porównywanie oraz rozsądne myślenie podczas dokonywania decyzji - nie zawsze oferta pozornie tańsza o 0,2% będzie docelowo lepsza a tym bardziej bezpieczniejsza. Korzystałem tylko z sprawdzownych firm które posiadały chociaż cień rzetelnych i pozytywnych opinii w internecie i do tego zachęcam. Mam nadzieje, że chociaż trochę pomogłem początkującym. Pozdrawiam, Jan.

 4. toyota fan
  Odpowiedz

  skalkulowałem swoje możliwości i okazało się, że chyba mnie nie stać na samochód który wymarzyłem, miesięczne zobowiązanie zbyt wysokie. zdecydowałem się na samochód francuski zamiast japońskiego co obniżyło wartość samochodu o ponad 22 tys i rata leasingowa która została mi wyliczona zmieściła się poniżej 1000zł miesięcznie

 5. piotrek (ten od bmw serii 5)
  Odpowiedz

  Kalkulowałem raty leasingowe od miesięcy, zbierałem oferty od wielu dealerów samochodowych często nawet od różnych dealerów tej samej marki. Do każdego kosztorysu otrzymywałem harmonogram spłaty rat oraz kalkulację finansową opartą najczęściej o współpracę z partnerskim bankiem. Nie ukrywam, że oferty były różne ale zauważyłem pewną zależność. Jeśli sprzedawca samochodowy był skłonny zaproponować lepszy rabat od kwot cennikowych to oferta leasingu była korzystna na poziomie pożyczki z provident - wszędzie dostaniecie lepszą. Jeśli finansowanie samochodu zostało skalkulowane na 2-3% to oferta na samochód (poza modelami które wychodzą z produkcji) była bardzo kiepska, czasami na 85 tys. zł różnica sięgała 9 tys zł. Konkluzja: negocjować rabaty samochodowe i organizować finansowanie - czy to własne czy leasingowe - we własnym zakresie. W tym celu wykorzystywałem różne kalkulatory leasingowe ale każdy tylko szacował dane. Dawało to pogląd na sytuację ale wszędzie zastosowane były uśrednienia i gdy szukałem konkretnych ofert to różniły się nie tylko całą wartością leasingu i marżą ale i cennikiem za usługi dodatkowe. Ostatecznie udało mi się zebrać - dość łatwo - oferty firm leasingowych które były między sobą mocno konkurencyjne. Mam na myśli oferty z tej strony. Ciekawy jestem również działania tego formularza https://auto-online.pl/ykfm/wyszukiwarka-leasingu.html bo wygląda na bardziej pracyzyjny i kalkulacja mogłaby być bardziej dopasowana ale to nie dla mnie. Ja już podpisałem dokumenty, może za 3-4 lata.

 6. juras74 (Jurek Lechowicz)
  Odpowiedz

  Wszystko się zgadza ale minimalnie lepszą ofertę otrzymałem od swojego banku, być może to zaleta bardzo dobrych wyników finansowych za ostatnie lata w firmie. Mimo wszystko warto próbować

 7. bigmar
  Odpowiedz

  kalkulator działa, po wyslaniu formularza kontaktowala się miła Pani która sporo wyjaśniła i podpowiedziała, otrzymałem również kalkulację finansowania. Czekam teraz aż mercedes ogarnie zamówienia na samochód bo była dopiero premiera modelu i składam zamówienie. na początku wypełniając formularz liczyłem że będzie to suche wyliczenie jak to w kalkulatorach finansowych czy w tym przypadku leasingowych ale oferta z pełną kalkulacją leasingu i kosztami to cos lepszego

 8. warto
  Odpowiedz

  ten kalkulator leasingowy a właściwie oferty bardzo się przydają. ten kto korzystał z usług leasingowania. poza tym warto skalkulować swoje możliwości finansowe i przełożyć je na konkretną ratę miesięczną a następnie sprawdzić czy stać nas na przedmiot kosztujący daną kwotę - w tym przypadku samochód osobowy. lepiej kalkulować realnie niż na papierze

 9. lubiebmw
  Odpowiedz

  @janek 2-4 godziny ale potem poszło już z górki. Oferty na leasing lepsze niż w własnym banku, ludzie na infolinii kompetentni - wiedzą o czym mówią, naprawdę jak na kontakt ze strony jestem zaskoczony skutecznością i trafieniem w punkt. Życzę dalszego rozwoju twórcom tej strony

 10. lubiebmw
  Odpowiedz

  rzeczywiscie dziala, troche czekalem na kontakt ale sie odezwali

 11. leasing
  Odpowiedz

  @Gregor82 są też inne kalkulatory ale one tylko szacują koszty i wyświetlają tabelki a tutaj prawdziwe oferty na które można się zdecydować

 12. Odr (Włodzimierz)
  Odpowiedz

  @Gregor82 - zgadzam się z Tobą. Oby rozwój strony trwał nadal. Już 2 leasingi dzięki Waszej stronie załatwiłem - wszystko za oferty nic nie płaciłem. Podoba mi się.

 13. Gregor82 (Grzegorz)
  Odpowiedz

  Wreszcie sensowna strona, na której uzyskać można kalkulacje i ofertę od wielu firm. Może uporządkujecie jeszcze świat najmów długoterminowych? Bo to też ciekawa forma finansowania. Gratuluję najlepszego kalkulatora leasingowego w necie

Dodaj komentarz