BMW

logo bmw

Niemiecki koncern motoryzacyjny, który produkuje modele samochodów osobowych, motocykli, skuterów oraz silników. Prężnie działa od roku 1916. Koncern BMW został założony przez Gustava Otto i Karla Rappa, którzy swoją karierę rozpoczynali w dziedzinie lotnictwa.  

Logo BMW zostało niezmienione do czasów obecnych. Przedstawia ono stylizowany krąg śmigła, będącego w barwach Bawarii. Jest to nietypowe połączenie przedsiębiorstwa lotniczego z alpejskim landem. Aktualna gama modelowa BMW obejmuje modele osobowe od serii 1 do serii 8. Nieparzysta cyfra określa hatchbacki i sedany oraz kombi, a parzysta oznacza modele bardziej sportowe oraz kabriolety. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych znaków modeli BMW są 6-cylindrowe silniki rzędowe. 

Długoterminowy najem BMW to praktyczne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który ceni sobie praktyczne rozwiązania wraz z wysokim standardem. Wynajem długoterminowy samochodu marki BMW to znakomita metoda na sfinansowanie zakupu aut luksusowych dla floty firmowej. Co ważne, wszystko odbywa się bez wpłaty własnej oraz kosztów serwisowych i ubezpieczeniowych. Opłata miesięczna za wynajem długoterminowy samochodu jest taka sama przez cały okres trwania umowy. Koniecznym warunkiem jest ustalenie rocznego limitu przejazdu. Kolejną zaletą wynajmu długoterminowego BMW jest fakt, iż firma stosuje elastyczne zasady współpracy z klientami biznesowymi. 

Możliwy długoterminowy wynajem aut marki BMW o modelach: BMW 320i, BMW x2, BMW x6. Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty oraz bezpośredniego kontaktu.