Carefleet

O firmie

Carefleet to jeden z liderów polskich firm w zakresie Car Fleet Management. Spółka działa od 2004 roku, wówczas została wyodrębniona jako Departament Car Fleet Management z Europejskiego Funduszu Leasingowego. Od początku swojej działalności firma zajmowała się obsługą zarówno klientów korporacyjnych jak i przedstawicieli sektora MŚP.

Wyprzedaż rocznika 2023 już trwa! Sprawdź gdzie znajdziesz największe rabaty

Wyprzedaż rocznika 2023

Spółka Carefleet jest częścią Grupy Crédit Agricole, uznawanej za jedną z największych europejskich grup bankowych i plasującej się w czołówce, jeśli chodzi o zarządzanie aktywami. Doświadczenie i stabilna pozycja na rynku mogą dawać gwarancję stabilności finansowej przedsiębiorstwa. Szacuje się, że spółka zarządza flotą liczącą blisko 15 000 samochodów, co zapewnia miejsce w pierwszej piątce największych firm sektora Car Fleet Management, będących równocześnie członkiem Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

Co oferuje?

Carefleet wyspecjalizował się w outsourcingowych modelach finansowania i zarządzania flotami pojazdów. Wiodącym produktem firmy jest wynajem długoterminowy, obejmujący swoim zakresem nie tylko finansowanie samochodów, ale również obsługę techniczną i administracyjną. Oprócz wynajmu długoterminowego Carefleet posiada w ofercie bogaty pakiet usług dotyczących finansowania (leasing operacyjny i leasing finansowy) oraz usługi zarządzania flotą, skierowaną do wszystkich przedsiębiorców, bez względu na rodzaj finansowania swojego parku maszynowego.

Dużym zainteresowaniem cieszą się aukcje pojazdów poflotowych i poleasingowych Carefleet, dostępne za pośrednictwem serwisu aukcyjnego.

Elastyczność i zakres oferty

Firma stara się maksymalnie dopasować swoją ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta. W dużej mierze jest to możliwe dzięki szeroko zakrojonej współpracy z producentami samochodów, działającymi na polskim rynku. To sprawia, że w ofercie Carefleet pojawiają się marki i modele, odpowiadające zróżnicowanym potrzebom przedsiębiorców. Dodatkowy ukłon w stronę Klientów to możliwość zmiany warunków umowy nawet w trakcie jej trwania.

Ponadto, Carefleet zapewnia szeroki zakres doradztwa w zakresie najkorzystniejszych warunków zakupu i eksploatacji floty przedsiębiorstwa, a także uzyskania optymalnych warunków finansowych z tym związanych. Klienci spółki mają zapewnione kompleksowe usługi serwisowe przez całą dobę i w każdy dzień tygodnia.

Warto wspomnieć, że Carefleet wypracowała sobie stabilną pozycję na rynku, a jej profesjonalizm i uczciwość świadczenia usług zostały docenione i nagrodzone w 2011 roku Srebrnym Certyfikatem Solidna Firma.

Komentarze

Dodaj komentarz