Toyota

Toyota znajduje się w czołówce największych producentów motoryzacyjnych na świecie. Początkowo firma wcale nie zajmowała się produkcją samochodów. W Polsce znajdują się dwie fabryki koncernu. Jak podają statystyki, w roku 2018 Toyota sprzedała największą ilość samochodów ze wszystkich marek motoryzacyjnych na świecie. 

Firma powstała pod koniec XIX wieku, za sprawą Sakichi Toyoda, który założył pierwszy mechaniczny warsztat tkacki. Celem a zarazem misją przedsiębiorstwa Toyota jest sprzyjanie środowisku naturalnemu. Ich priorytetem jest redukcja ilości powstających odpadów oraz ograniczenie zużycia energii i wody. Firma stara się zmniejszyć emisję wody, powietrza oraz ziemi. Od roku 2011 Toyota promuje działania na rzecz ochrony środowiska, który promowany jest przez akcję: „Zielony Miesiąc Toyoty”. Wypracowany system firmy pozwala dostarczać usługi oraz produkty najwyższej jakości, które powstały przy maksymalnej redukcji kosztów. 

Długoterminowy najem samochodu marki Toyota to rozwiązanie praktyczne, które zapewnia stałe koszty obsługi floty. Dzięki temu możliwa jest redukcja kosztów oraz komfort korzystania z pojazdów przez pracowników. Przez cały okres opłaty wnoszone są w systemie ratalnym. Niezawodność Toyoty oraz jej wysoki standard zapewnia przyjemną jazdę w każdych warunkach. Legendarna jakość marki wynika z ciągłego udoskonalania się. 

Zapraszamy do przejrzenia naszej całkowitej oferty. Dysponujemy modelami: Toyota C-HR, Toyota RAV4, Toyota yaris, Toyota corolla.