Skoda

Skoda Fabia wynajem długoterminowy
Skoda Scala wynajem długoterminowy
Skoda Octavia wynajem długoterminowy
Skoda Superb wynajem długoterminowy
Skoda Karoq wynajem długoterminowy
Skoda Kodiaq wynajem długoterminowy

logotyp skody

Skoda to czeskie przedsiębiorstwo, które produkuje samochody osobowe. Firma należy do grupy Volkswagena od roku 1991. Skoda to obecnie najpopularniejsza marka samochodowa na polskim rynku, który swój sukces nad Wisłą zawdzięcza przede wszystkich modelom Skoda Fabia oraz Octawia. Aktualny rozwój czeskiej marki jest wynikiem wielu rozwiązań technologicznych, a także ekspansji na pozaeuropejskie rynki, m.in do Chin czy Australii. 

Niebywały przełom w rozwoju czeskiego przedsiębiorstwa przyjmuje się na lata 90 XX wieku. Wówczas Skoda stała się częścią koncernu Volkswagena. Pierwszym modelem, który powstał pod rządami niemieckiej grupy była Skoda Felicia, a później Skoda Fabia. Co ciekawe, dawniej montaż modeli Skody odbywał się również w Polsce, w Poznaniu. Najważniejsze fabryki Skody zlokalizowane są w Czechach, w miejscowościach Mlada Boleslav, Vrchlabi oraz Kvasinach.  W 2014 roku roczna sprzedaż Skody przekroczyła milion sztuk.

Wynajem długoterminowy samochodu marki Skoda jest gwarancją przewidywalnych kosztów, ponieważ klient ponosi stałe i liniowe koszty użytkowania aut. W dodatku nie ponosi ryzyka związanego z zawartością rezydualną i kosztami serwisowymi. Co więcej, posiada również gwarancję napraw wyłącznie u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych. Wynajem długoterminowy to oferta finansowania samochodów dla firm zainteresowanych użytkowaniem samochodów bez dodatkowych przewidzianych kosztów. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy wynajem długoterminowy modeli: Skoda scala, Skoda octavia, Skoda fabia, Skoda kodiaq, Skoda karoq.