Opel

Marka Opel to niemieckie przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją pojazdów osobowych oraz dostawczych od 1862 roku. Od roku 2017 właścicielem marki jest francuski koncern Groupe PSA. Założycielem firmy jest Adam Opel, którego imieniem został nazwany jeden ze współczesnych modeli auta.

Pierwszy automobil wyjechał z fabryki cztery lata po śmierci założyciela marki. Był nim Opel System Lutzmann. Od roku 2000 zwiększa się znaczenie informatyki, elektroniki oraz komputerów, co widocznie odbiło się również na produkcji samochodów. W związku z tym powstało jedno z najciekawszych aut sportowych w całej historii Opla, model Speedster. W dalszej kolejności powstają takie auta jak Insygnia oraz Amper, który uznany został za interesujące i technologiczne auto elektryczne. Marka Opel przetrwała dwie wojny światowe, uniknęła kryzysu paliwowego i produkuje auta nowoczesne po dziś dzień. 

Wynajem długoterminowy samochodu marki Opel to pewność oraz bezpieczeństwo. Opel to niemiecka marka, która posiada ogromne doświadczenie w produkcji samochodów. Jeżeli nie chcesz martwić się o wartość samochodu za kilka lat, a mimo to chcesz go użytkować, najem długoterminowy to właściwe rozwiązanie. Usługa skierowana jest nie tylko do dużych przedsiębiorstw, lecz także do małych firm. Wynajem długoterminowy samochodu to metoda, która przynosi wiele korzyści. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy wynajem długoterminowy modeli: Opel corsa, Opel astra, Opel insignia.