VEHIS - charakterystyka firmy

Pozabankowy fintech na rynku leasingów samochodowych i pionier branży oferujący online szybkie finansowanie, zakup i kompleksową obsługę posprzedażową samochodów.

Wyprzedaż rocznika 2023 już trwa! Sprawdź gdzie znajdziesz największe rabaty

Wyprzedaż rocznika 2023

VEHIS, to dynamicznie rozwijający się gracz, który integruje ofertę najlepszych polskich dealerów samochodowych i digitalizuje proces finansowania oraz zakupu samochodów.

Poprzez swoją platformę vehis.pl zapewnia najprostsze i najszybsze na rynku pozyskanie finansowania na leasing samochodów. Fintech dzięki unikalnemu modelowi działania i uproszczonym procedurom przyznaje finansowanie nawet w ciągu 15 min. od złożenia wniosku. VEHIS odnotowuje stale rosnącą miesięczną wartość finansowania aut. We wrześniu wartość sfinansowanych samochodów wyniosła 75 mln zł (wobec 7 mln zł rok wcześniej).

VEHIS dzięki współpracy z wiodącymi, międzynarodowymi instytucjami finansowymi: Santander Corporate & Investment Banking oraz Goldman Sachs Asset Management zdobył środki w wysokości 1,3 mld zł na rozwój portfela wierzytelności. VEHIS jest spółką portfelową Enterprise Investors, jednego z wiodących w regionie CEE funduszy private equity.

PLATFORMA VEHIS ALL IN ONE DLA B2B I B2C

VEHIS zajmuje się kompleksową obsługą transakcji – od finansowania klientów (przedsiębiorcy i konsumenci) i rozliczenia z dealerem, po pełne wsparcie po nabyciu samochodu.

VEHIS gwarantuje kompleksową obsługę posprzedażową w tym rejestrację, ubezpieczenie samochodu i serwis, wsparcie w sprzedaży oraz możliwość wymiany auta w dowolnym momencie trwania umowy leasingowej. Odbiór samochodu możliwy jest nawet w ciągu 24h od podpisania umowy. Klienci składają wnioski o finansowanie i podpisują umowy leasingowe nabycia samochodu online. VEHIS koncentruje się na finansowaniu nowych samochodów, ale umożliwia także finansowanie i zakup używanych.

VEHIS INTEGRUJE RYNEK DEALERSKI POD HASŁEM: WSZYSTKIE SALONY POD JEDNYCH ADRESEM

Poprzez platformę vehis.pl klienci mają dostęp do szerokiej (ponad 3000) bazy samochodów wszystkich marek. Baza ta, także poprzez integrację danych o samochodach jest stale rozszerzana. VEHIS jako pierwszy polski podmiot finansowy integruje oferty najlepszych polskich dealerów samochodowych i jest jednocześnie ich dodatkowym kanałem sprzedaży. Polscy dealerzy zyskują w ten sposób dodatkowych klientów, a klienci kompleksowe wsparcie w formalnościach związanych z finansowaniem, zakupem i obsługą posprzedażowom. Vehis integruje i digitalizuje branżę automotive w Polsce.

VEHIS FINANSE – produkty finansowy szyty na miarę

VEHIS to rozbudowana sieć doradców oferujących produkty finansowe ułatwiające w nabycie samochodu. Zaawansowane i jednocześnie proste w pozyskaniu produkty finansowe VEHIS w szczególności leasing samochodów osobowych i dostawczych są oferowane także przez sieć pośredników finansowych oraz dealerów samochodowych.

VEHIS - CZOŁOWI POLSCY MENEDŻEROWIE

Spółkę stworzyli znani menedżerowie, którzy odnieśli sukcesy w instytucjach finansowych, współtworzyli największe spółki leasingowe.

Prezesem Zarządu VEHIS jest Grzegorz Tracz, który wspólnie z członkami zarządu VEHIS Ireneuszem Mellerem, Marcinem Wykrętem współpracował i odnosił sukcesy w VW Banku i VW Leasingu, w Getin Noble Banku i w Getin Leasingu, czy ostatnio w Alior Leasingu.

W zarządzie jest także Jan Bujak - wieloletni wiceprezes BNP Paribas Banku i prezes Fortis Banku, a także Jacek Pasławski - współtwórca portalu Interia.pl.

Czytaj również: Leasing w Vehis - informacje i opinie klientów 

Komentarze

Dodaj komentarz