Nissan

Nisan to druga najpopularniejsza marka samochodowa z Japonii. Razem z marką Renault tworzy jeden z największych koncernów motoryzacyjnych na świecie. Ciekawym faktem może być to, że Nissan powstał przed II wojną światową i od początku zajmuje się produkcją samochodów. Początkowo powstawały m.in pojazdy wojskowe, samoloty oraz silniki do różnych typów pojazdów. 

Marka Nissan to japoński producent samochodów osobowych oraz aut dostawczych i autobusów. Jego dobre wyniki sprzedaży, wyraziste modele oraz nowoczesna technologia, wskazuje, że Nissan to marka innowacyjna, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Ekspansja Nissana na rynek zachodni sprawiła, że takie modele jak Qashqai czy Juke są powszechnie używane przez ludzi na całym świecie. Segment crossoverów w przypadku Nissana to klasa światowa, dlatego też nie powinno dziwić, że osiąga ona tak dobre wyniki w sprzedaży.

Wynajem długoterminowy auta marki Nissan to znacznie lepszy wybór od leasingu. Dlaczego? Jest to przede wszystkim tańsze rozwiązanie, zarówno w ujęciu kosztów miesięcznych jak i całkowitych. Ponadto, oferta może być skierowana nie tylko dla większych firm, lecz także dla osób prywatnych. Wynajem długoterminowy odbywa się bez wkładu własnego przy utrzymaniu pewności zawsze równych spłat ratalnych. Co więcej, nigdy nie ponosisz ryzyka utraty wartości nowego auta oraz ryzyka związanego z dalszą odsprzedażą po zakończeniu umowy. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną naszą ofertą. Zachęcamy do skorzystania z wynajmu długoterminowego.