Link4 ubezpieczenia

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń działające jako spółka akcyjna to pierwsze w Polsce towarzystwo ubezpieczeniowe, które zaoferowało ubezpieczenia direct.

O marce

Link4 zapoczątkowało swoją działalność na polskim rynku w 2003 roku. Siedziba spółki mieści się w Warszawie. Za podstawę modelu biznesowego Link4 przyjęło bezpośrednią sprzedaż polis ubezpieczeniowych przez agentów, telefon oraz via Internet. Początkowo w ofercie Link4 były tylko podstawowe ubezpieczenia samochodu (OC, AC), z czasem oferta wzbogaciła się o ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie turystyczne i ubezpieczenia dla firm. Spółka stale poszerza również ofertę dotyczącą ubezpieczeń samochodowych, m.in. Link4 jako pierwsza wprowadziła ofertę samochodu zastępczego nie tylko dla poszkodowanego, ale także dla sprawcy zdarzenia drogowego.

Od 2009 do 2014 roku Link4 stanowił część RSA – ubezpieczyciela funkcjonującego w 130 krajach na całym świecie. Od września 2014 roku Link4 jest częścią Grupy PZU SA.

Link4 – nagrody i wyróżnienia

W 2012 roku po analizie oferty 22 towarzystw ubezpieczeniowych, przeprowadzonej przez Polską Izbę Motoryzacji okazało się, że Link4 oferuje najszerszy pakiet ubezpieczenia OC bez dodatkowych opłat przerzuconych na właściciela.

W grudniu 2014 roku Link4 zajął pierwsze miejsce w rankingu cen ubezpieczenia OC i AC – ranking został przeprowadzony przez Total Money.

W 2014 i 2015 roku Link4 został uhonorowany nagrodą „Produkt flotowy roku” za najlepsze ubezpieczenia dla firmowych flot pojazdów.

Link4 jako pierwsze directowe towarzystwo ubezpieczeń na polskim rynku otrzymał certyfikat ISO 9001:2001 w sferze likwidacji szkód komunikacyjnych.

Link4 – oferta ubezpieczeniowa

Firma oferuje produkty ubezpieczeniowe dla Klientów indywidualnych i dla biznesu.

Klienci indywidualni mają do wyboru ubezpieczenie auta, domu i turystyczne. Klientom biznesowym dedykowane są ubezpieczenia dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz ubezpieczenia aut firmowych.

Komentarze

Dodaj komentarz