Subaru leasing

Subaru Corporation (nazwa oficjalna od 1 kwietnia 2017) to japońska marka producenta samochodów osobowych, wchodząca w skład koncernu Toyota Motor Corporation.

Subaru – historia marki

Samo określenie ‘subaru’ oznacza w przekładzie z języka japońskiego plejady (gromada gwiazd), które znalazły się w logo marki.

Wyprzedaż rocznika 2023 już trwa! Sprawdź gdzie znajdziesz największe rabaty

Wyprzedaż rocznika 2023

Wracając do historii koncernu, warto zacząć od tego, że w 1917 r. pionier japońskiej techniki lotniczej Chikuhei Nakajima zarejestrował firmę o nazwie Nakajima Aircraft Company. Po II wojnie światowej firma ta przeszła demilitaryzację i za sprawą władz została podzielona na 12 niezależnych firm. W roku 1953, za sprawą Stanów Zjednoczonych i ONZ, sześć z dwunastu przedsiębiorstw ponownie się połączyło i tak powstał koncern Fuji Heavy Industries, działający w obszarze produkcji maszyn, sprzętu budowlanego oraz sprzętu do zastosowania w gospodarstwie domowym. Jedną z gałęzi, jaką zajęła się Fuji, była motoryzacja. W 1946 roku firma Fuji Sangyo wyprodukowała pierwsze modele skuterów o mocy 2 KM i pojemności 135 cm³. – Rabbit S-1. Rok 1950 zaznaczył się w historii koncernu podziałem na 12 firm. Pięć z nich (Fuji Jidosha, Utsunomiya Sharyo, Fuji Kogyo, Omiya Fuji Kogyo, Tokyo Fuji Sangyo – firmy o największych zyskach) ponownie połączyło się w 1953 roku, tworząc Fuji Heavy Industries Ltd, działające z powodzeniem do dnia dzisiejszego.

Oblicz wysokość raty za Twój samochód Subaru

Kalkulator Poproś o oferty od firm leasingowych

W 1954 roku Fuji Heavy Industries zaprezentowała światu prototyp samochodu osobowego o nazwie P-1, a w roku kolejnym Subaru 1500, który był motoryzacyjną innowacją na japońskim rynku. Rok 1958 przyniósł ze sobą pierwsze autobusy, a także początek produkcji małych aut Subaru 360, które znacznie przyczyniły się do zmotoryzowania Japonii.

W 2013 roku w koncernie Subaru ruszyła produkcja aut o napędzie hybrydowym – pierwszy tego typu model to XV, charakteryzujący się benzynowym silnikiem typu bokser oraz jednostką elektryczną.

26 czerwca 2016 roku koncern Fuji Heavy Industries zmienił nazwę na Subaru Corporation (nazwa weszła w życie 1 kwietnia 2017 roku).

subaru leasing oferta

Subaru leasing – oferta

Do najczęściej wybieranych w leasing modeli Subaru należą: Forester, Legacy i na trzecim miejscu auto z nowej serii Subaru – model XV.
 

Kalkulator raty miesięcznej Subaru


​Korzyści wymieniane przez leasingobiorców, którzy zdecydowali się na markę Subaru to między innymi: codzienny monitoring najbardziej atrakcyjnych ofert firm leasingowych; finansowanie bankowe, dostarczane przez doświadczonych specjalistów; leasing atrakcyjniejszy niż w salonie; indywidualne podejście do Klienta, a także bezpłatna pomoc w wyborze indywidualnej strategii leasingowej.

Warunki leasingu aut Subaru, dostępne w bankowym leasingu operacyjnym obejmują między innymi: okres trwania umowy leasingowej do 7 lat; uproszczoną procedurę (na oświadczenie); wpłatę własną od 0% wartości pojazdu; szansę poniesienia wartości wykupu oraz najkorzystniejszą ofertę leasingową na auta Subaru.

Komentarze

Dodaj komentarz