Hyundai rozpoczyna testy przeprojektowanego crossovera Palisade

Hyundai rozpoczął testy drogowe zmodernizowanego flagowego crossovera Palisade, którego produkcja rozpocznie się w 2022 roku. Szpiegowskie zdjęcia testowego prototypu modelu opublikował TheKoreanCarBlog.

Zdjęcie: thekoreancarblog.com

Crossover pokryty jest kamuflażem, więc choć trudno powiedzieć, czy auto przejdzie znaczące zmiany, czy Koreańczycy ograniczą się do powierzchownego restylingu. W kabinie ma się pojawić system infotainment z większym, pionowym wyświetlaczem, który zadebiutował w crossoverze Genesis GV80.

Od strony technicznej, nowy 2,5-litrowy silnik benzynowy turbo może zostać dodany do linii silników na niektórych rynkach, zastępując obecny 3,8-litrowy silnik V6. W różnych modelach Hyundai i Kia nowy doładowany silnik rozwija moc od 280 do 304 KM.

Wiadomości na 12 maja Hyundai zaktualizuje crossovera Palisade w 2022 roku Jazdy próbne 5 lutego Duży niedobór. Jazda próbna nowym Hyundai Palisade

Oryginalny Palisade jest w produkcji od 2018 roku, a flagowy crossover Hyundai trafił do Rosji pod koniec ubiegłego roku. Na rynku krajowym samochód jest dostępny z 2,2-litrowym turbodieslem o mocy 200 KM lub z 3,5-litrowym silnikiem benzynowym V6 o mocy 249 KM. Obie jednostki współpracują z ośmiostopniową automatyczną skrzynią biegów oraz elektronicznie sterowanym systemem napędu na wszystkie koła HTRAC.

W tej chwili ceny za Hyundai Palisade w stałej konfiguracji bez opcji wahają się od 3.549.000 do 4.179.000 rubli.

Autonews.ru można teraz czytać również na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz