Renault leasing

Początki francuskiego koncernu uznawanego równocześnie za jedną z najstarszych firm motoryzacyjnych sięgają roku 1899.

Renault – o marce

Renault zajmuje pozycję lidera, jeśli chodzi o światową sprzedaż aut, jest również na drugim miejscu pod względem ich globalnej produkcji. Przedsiębiorstwo zapewnia ponad 130 tysięcy miejsc pracy na całym świecie, w tym aż 63 tysiące w samej Francji.

Koncern skupia takie marki jak: Renault, Dacia, Alpine, Renault Samsung Motors oraz Moskwicz. Dodatkowo, Renault jest również czołowym udziałowcem Nissana (posiada 43,4% udziałów), przy czym Nissan jest w posiadaniu 15% akcji Renault. Ponadto, Renault ma udziały takich marek jak: AwtoWAZ (49,9895% udziałów), Volvo AB (6,8%) czy Daimler (1,55%).

Oblicz wysokość raty za Twój samochód Renault

Kalkulator Poproś o oferty od firm leasingowych

Historia koncernu

Oficjalny początek spółki Renault przypada na 25 lutego 1899 r. – wówczas trzech braci Renault zarejestrowało Société Renault Frères (Spółkę Braci Renault). Jednak już rok wcześniej skonstruowany został pierwszy samochód jednego z braci, Louisa Renault. Pierwotny warsztat, mieszczący się w rodzinnej szopie na narzędzia rozrósł się po roku do firmy, zatrudniającej 110 pracowników i produkującej blisko 76 samochodów. W pierwszych pojazdach marki Renault wykorzystywano silniki innych producentów, natomiast już od 1902 r. montowane były silniki własnej produkcji. Pierwszy z nich skonstruował Louis Renault, silnik ten miał pojemność 3750 cm³ i moc na poziomie około 25 koni mechanicznych.

 

Kalkulator raty miesięcznej Renault


​Renault leasing – oferta

Oferta leasingowa przewiduje elastyczne i atrakcyjne warunki, między innymi: opłatę wstępną od 0%, umowę zawieraną na okres od 24 do 60 miesięcy oraz równe raty leasingowe. Renault pod hasłem ‘minimum zabezpieczeń, minimum formalności’ oferuje Klientom nieskomplikowaną i zwięzłą procedurę zawierania umowy leasingowej. Dodatkowo, to firma leasingowa ponosi koszty i odpowiada za formalności, wynikające z rejestracji pojazdu, a wszelkie procedury (samochód, finansowanie, ubezpieczenie) odbywają się w salonie partnera Renault.

Klienci mogą również ubezpieczyć leasingowany pojazd w ramach ubezpieczenia tzw. ‘bezpieczny leasing’ lub ubezpieczenie straty finansowej GAP leasing.

Oferta leasingowa Renault dotyczy szerokiego wachlarza nowych samochodów tej marki.

kierownica renault talisman

Komentarze

Dodaj komentarz

Zobacz również

Subaru leasing
Lexus leasing