Renault leasing

Początki francuskiego koncernu uznawanego równocześnie za jedną z najstarszych firm motoryzacyjnych sięgają roku 1899.

Renault – o marce

Renault zajmuje pozycję lidera, jeśli chodzi o światową sprzedaż aut, jest również na drugim miejscu pod względem ich globalnej produkcji. Przedsiębiorstwo zapewnia ponad 130 tysięcy miejsc pracy na całym świecie, w tym aż 63 tysiące w samej Francji.

Wyprzedaż rocznika 2023 już trwa! Sprawdź gdzie znajdziesz największe rabaty

Wyprzedaż rocznika 2023

Koncern skupia takie marki jak: Renault, Dacia, Alpine, Renault Samsung Motors oraz Moskwicz. Dodatkowo, Renault jest również czołowym udziałowcem Nissana (posiada 43,4% udziałów), przy czym Nissan jest w posiadaniu 15% akcji Renault. Ponadto, Renault ma udziały takich marek jak: AwtoWAZ (49,9895% udziałów), Volvo AB (6,8%) czy Daimler (1,55%).

Oblicz wysokość raty za Twój samochód Renault

Kalkulator Poproś o oferty od firm leasingowych

Historia koncernu

Oficjalny początek spółki Renault przypada na 25 lutego 1899 r. – wówczas trzech braci Renault zarejestrowało Société Renault Frères (Spółkę Braci Renault). Jednak już rok wcześniej skonstruowany został pierwszy samochód jednego z braci, Louisa Renault. Pierwotny warsztat, mieszczący się w rodzinnej szopie na narzędzia rozrósł się po roku do firmy, zatrudniającej 110 pracowników i produkującej blisko 76 samochodów. W pierwszych pojazdach marki Renault wykorzystywano silniki innych producentów, natomiast już od 1902 r. montowane były silniki własnej produkcji. Pierwszy z nich skonstruował Louis Renault, silnik ten miał pojemność 3750 cm³ i moc na poziomie około 25 koni mechanicznych.

 

Kalkulator raty miesięcznej Renault


​Renault leasing – oferta

Oferta leasingowa przewiduje elastyczne i atrakcyjne warunki, między innymi: opłatę wstępną od 0%, umowę zawieraną na okres od 24 do 60 miesięcy oraz równe raty leasingowe. Renault pod hasłem ‘minimum zabezpieczeń, minimum formalności’ oferuje Klientom nieskomplikowaną i zwięzłą procedurę zawierania umowy leasingowej. Dodatkowo, to firma leasingowa ponosi koszty i odpowiada za formalności, wynikające z rejestracji pojazdu, a wszelkie procedury (samochód, finansowanie, ubezpieczenie) odbywają się w salonie partnera Renault.

Klienci mogą również ubezpieczyć leasingowany pojazd w ramach ubezpieczenia tzw. ‘bezpieczny leasing’ lub ubezpieczenie straty finansowej GAP leasing.

Oferta leasingowa Renault dotyczy szerokiego wachlarza nowych samochodów tej marki.

kierownica renault talisman

Komentarze

Dodaj komentarz