Mazda leasing

Mazda Motor Corporation jest uznanym japońskim producentem aut osobowych. Siedziba koncernu założonego w 1920 r. przez Jujiro Matsudę mieści się w Hiroszimie. Marka prowadzi swoje działania w myśl hasła „zoom-zoom”, które określa filozofię przedsiębiorstwa i odwołuje się do czerpania maksimum przyjemności z jazdy. W trosce o środowisko naturalne Mazda od 2007 r. obniżyła spalanie w produkowanych przez siebie samochodach nawet o 30%, a od 2015 r. wszystkie działania firmy odbywają się pod zmodyfikowanym hasłem: „zrównoważony zoom-zoom”. Od 2008 roku na terenie Polski działa Mazda Motor Poland.

O marce

Oblicz wysokość raty za Twój samochód Mazda

Kalkulator Poproś o oferty od firm leasingowych

Mazda – historia koncernu

Wyprzedaż rocznika 2023 już trwa! Sprawdź gdzie znajdziesz największe rabaty

Wyprzedaż rocznika 2023

Początki działalności założyciela koncernu sięgają 1920 r. Wówczas Jujiro Matsuda, przy udziale inwestorów, otworzył w Hiroszimie Toyo Cork Kogyo. Początkowo firma zajmowała się przede wszystkim produkcją obrabiarek, ale równocześnie trwały też prace nad budową pierwszego pojazdu. Pierwsze modele aut zjechały z taśmy w 1931 roku – były to trójkołowe bagażówki, stanowiące hybrydę motocykla i samochodu i nazwane Mazda-go. Za sukces uznano roczną produkcję w wysokości 66 egzemplarzy. Wpłynęło to na decyzję o eksporcie pojazdów do Chin.

Od 1934 roku firma przeszła szereg zmian – począwszy od nazwy, z Toyo Kogyo na Mazda, poprzez wdrożenie pierwszego loga, a skończywszy na zmianie wizerunku i wprowadzeniu nowego znaku towarowego w 1936 (Flying-M).

Od 1940 powstawały pierwsze prototypy aut, jednak prace przerwał wybuch II wojny światowej. Dodatkowo, w efekcie zrzucenia bomby atomowej na Hiroszimę zniszczona została znaczna część fabryki. Produkcję samochodów wznowiono dopiero po powojennej odbudowie Mazdy.

Kalkulator raty miesięcznej Mazdy

Oferta na modele Mazda

Polscy leasingobiorcy najchętniej wybierają modele Mazdy oznaczone symbolem 6. Tuż za nimi plasują się modele: 3, CX-5, 2, MX-5, 5 i CX-9. Od 2015 roku do oferty dołączył model CX-3, który cieszy się szerokim zainteresowaniem wśród firm – jest najchętniej wybieranym zaraz po CX-5.

Oferty finansowania leasingu Mazdy dostarcza w Polsce Santander Consumer Multirent w ramach programu o nazwie Mazda Finance Leasing. Do podstawowych warunków leasingu Mazdy zaliczają się: dogodne okresy finansowania leasingu (24, 36 lub 48 miesięcy); czynsz inicjalny od 0%; możliwość dostosowania miesięcznej raty leasingu do potrzeb klienta (dzięki wyższej wartości końcowej). Jeśli chodzi o standardowy leasing operacyjny, proponowany przez Mazda Finance, to warto wymienić takie warunki jak: szybka decyzja leasingowa; uproszczone i szybkie procedury; elastyczny okres trwania umowy (od 24 do 60 miesięcy); atrakcyjne warunki finansowe oraz szeroki pakiet ubezpieczeń (w tym także zapewniających gwarancję bezpieczeństwa oraz komfortu finansowania pojazdu).

mazda leasing modele

Komentarze

Dodaj komentarz