Fiat abonament

Oferta Fiata, dotycząca samochodu w abonamencie to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich klientów (zarówno firmowych jak i indywidualnych), chcących użytkować nowy samochód i finansować go na podstawie stałej comiesięcznej opłaty.

Fiat w abonamencie – dla kogo kultowa marka na polskim rynku?

Klienci Fiata mają do wyboru nowe auto na okres roku lub 23 miesięcy. Abonament obejmuje większość wydatków, wynikających ze standardowej obsługi technicznej samochodu (przeglądy techniczne, serwis, ubezpieczenie AC/OC/NW), natomiast w gestii klientów zostają opłaty eksploatacyjne (paliwo, płyn do spryskiwaczy itp.).

Zasady użytkowania

Wyprzedaż rocznika 2023 już trwa! Sprawdź gdzie znajdziesz największe rabaty

Wyprzedaż rocznika 2023

Decydując się na Fiata w abonamencie klienci zobowiązani są do comiesięcznej opłaty (równej, bez dodatkowych kosztów), mają do wyboru wpłatę własną w wysokości od 0 do 10%, a koszt trwania umowy abonamentowej wynosi od 12 do 23 miesięcy zarówno dla klientów firmowych jak i indywidualnych. Dodatkowo, abonament Fiata określa dwa limity przebiegu (do 12 000 km i do 25 000 km). Warto również podkreślić, że wszystkie koszty są uwzględnione w abonamencie (także ubezpieczenie AC/OC/NW), tak więc nie należy obawiać się niespodziewanych opłat.

Co po zakończeniu umowy abonamentu?

Po zakończeniu trwania umowy klienci mają kilka opcji do wyboru: mogą wymienić samochód na nowy i zawrzeć kolejną umowę, odkupić dotychczas użytkowane auto i cieszyć się nim już bez umów bądź zwrócić abonamentowy samochód i iść dalej swoją motoryzacyjną drogą, rezygnując z programu Fiata.

Jakie są korzyści z abonamentu Fiata?

Fiat oferuje swoim klientom multum korzyści, niczym Święty Mikołaj grzecznym dzieciom… Przede wszystkim to oczywiście zupełnie nowy samochód, co już samo w sobie mogłoby stanowić korzyść w pełni zaspokajającą oczekiwania wielu użytkowników. Ale to nie koniec, dodatkowo bowiem klienci otrzymują: brak dodatkowych opłat, kompleksową obsługę serwisową w ASO Fiat, a także ubezpieczenie OC/AC/NW. Nieco mniej namacalna korzyść (ale bezcenna!), wynikająca z abonamentu Fiata to ogromna oszczędność czasu – nie będziemy już budzić się w środku nocy, dręczeni koszmarem nieopłaconego ubezpieczenia czy konieczności wykonania przeglądu. Te koszty pokrywa comiesięczny stały abonament, a my ‘martwimy’ się wyłącznie o przyjemność z jazdy, tankowanie i uzupełnianie płynu do spryskiwaczy. Po zakończeniu okresu umowy abonamentowej można zdecydować się na kolejny abonament i cieszyć się innym nowym modelem Fiata.

Modele Fiata dostępne w abonamencie

Do wyboru Klientów Fiat oddaje szereg modeli.

Fiat Tipo

Fiat Tipo

Fiat Tipo Sedan

Fiat Tipo Sedan

Fiat Tipo Station Wagon

Fiat Tipo Station Wagon czyli kombi

Fiat 500

Fiat 500

Fiat 500L

Fiat 500L

Fiat 500X

Fiat 500X

Fiat Qubo

Fiat Qubo

Zdjęcia modeli samochodów pochodzą ze strony: www.fiatabonament.pl

Komentarze

Dodaj komentarz