Audi Perfect Lease

Audi Perfect Lease to innowacyjny program finansowania samochodów Audi przeznaczony dla przedsiębiorców oraz klientów prywatnych.

Czynnikiem, który wyróżnia ofertę Audi jest to, że wszystkie modele aut dostępne są już przy zerowej opłacie wstępnej, z bardzo niską ratą, a także z darmowym pakietem przeglądów serwisowych.

Audi Perfect Lease, czyli leasing po nowemu

Marka Audi notuje systematyczny wzrost pod względem liczby zarejestrowanych nowych pojazdów. Powodów jest zapewne przynajmniej kilka: jakość i klasa kolejnych modeli oraz większa dostępność samochodów klasy premium. Audi Perfect Lease daje szansę na korzystanie z nowego Audi przy stosunkowo niskich ratach miesięcznych. Dodatkowo, klienci biznesowi mogą co 3 lata wymienić dotychczas używany samochód na nowy model.

Audi Perfect Lease jest produktem Audi Finance, bazującym na wysokiej wartości końcowej samochodu (nazywanej również wartością rezydualną). Pozwala to na spłacanie w ratach leasingowych wyłącznie części wartości użytkowanego samochodu, co z kolei przekłada się na znaczne zmniejszenie raty miesięcznej w porównaniu ze standardowym leasingiem. W przypadku każdego leasingowanego auta Klienci mają zapewniony bezpłatny pakiet serwisowy, a ubezpieczenie pojazdu można rozłożyć na 12 rat.

Oblicz wysokość raty za Twój samochód Audi

Kalkulator Poproś o oferty od firm leasingowych

Niska rata miesięczna czyli w APL

Czynnikiem szczególnie cenionym przez Klientów Audi Perfect Lease jest sposób wyliczania miesięcznej raty leasingowej. Kwota netto wynosi 1% wartości brutto pojazdu przy najczęściej wybieranych opcjach, czyli: okres trwania umowy leasingowej 36 miesięcy, niska wpłata własna (10%) i wysoki limit roczny przebiegu (30 000). Takie warunki pozwalają każdemu leasingobiorcy na korzystanie zawsze z nowego modelu Audi i – co ważne – nie ma konieczności posiadania samochodu, aby móc z niego korzystać bez ograniczeń.

Kalkulator raty miesięcznej Audi

Jacy Klienci wybierają tradycyjny leasing audi najczęściej?

Innowacyjna forma finansowania samochodów cieszy się rosnącym zainteresowaniem i uznaniem ze strony Klientów. Potwierdziły to wyniki ankiety przeprowadzonej wśród leasingobiorców oferty Perfect Lease. O innych wnioskach piszemy poniżej.

Czynnikiem wyróżniającym zwolenników nowoczesnej formy leasingu od Audi jest szczególna otwartość na nowości i nieszablonowe podejście do rozwiązywania zadań zawodowych. Kolejna kwestia to niski stopień przywiązania do spraw materialnych – prawie ¼ ankietowanych Klientów wybrałaby wynajem domu, a nie jego zakup. Klientów Audi Perfect Lease można z pewnością zaliczyć do grupy zdecydowanych i poinformowanych – przychodząc do salonu najczęściej posiadają już sporą wiedzę na temat nowoczesnych możliwości finansowania i w dużej mierze są przekonani co do słuszności podjętej decyzji.

kierownica czteroramienna audi lewarek zmiany biegów w audi a3 8v

Oczekiwania Klientów w APL

Wspomniana wyżej ankieta obejmowała również pytania dotyczące potrzeb Klientów. Najczęściej wymieniane były trzy z nich, które leasingobiorcy Audi Perfect Lease cenią sobie najwyżej. Pierwsza z nich to możliwość wymianu auta na nowy model co 3 lata, kolejna – komfort, jaki daje bezpłatny pakiet serwisowy Audi. Trzecia najczęściej powtarzana kwestia to niska miesięczna rata. Dodatkowo, Klienci wysoko ocenili sam proces zawarcia i uruchomienia umowy leasingowej, podkreślając wiedzę i kompetencję sprzedawcy w salonie, a także pomoc w kwestiach formalnych.

Audi Perfect Lease gwarantuje swoim Klientom sporą elastyczność w wyborze warunków użytkowania samochodu. Leasingobiorcy (zarówno przedsiębiorcy jak i Klienci prywatni) do wyboru mają m.in.: 0-30% opłaty wstępnej, 2 -3 lata okresu leasingowania, limit km w skali roku 10 – 45 tys. km, bezpłatny pakiet przeglądów serwisowych, rozszerzoną gwarancję do 3 lat bądź do 90 000 km oraz dwa warianty na koniec umowy – zwrot lub wykup samochodu.

Niebieskie audi RS6

Komentarze

  1. OR.#555
    Odpowiedz

    wbrew opiniom bardzo sensowna opcja finansowania - miałem i polecam bo nie było problemów z zwrotem pojazdu.Wszystkie male uszkodzenia np. odpryski od kamyków na autostradzie czy zarysowane alufelgi zostały zakwalifikowane jako uszkodzenia normatywne i nie doliczono mi za nie dodatkowych kosztow. Samochod przejechał ponad 90.000km wiec wykorzystany na maxa w tej ofercie. Przy odbiorze sprawdzono całe wyposażenie z ktorym otrzymalem samochod, zrobiono zdjecia,odebrano dokumenty i kluczyki a na koniec otrzymalem protokol. VW bank jako instytucja kredytujaca równiez bezproblemowo przynajmniej w moim przypadku ale raty splacalem terminowo. Polecam perfect lease

Dodaj komentarz

Zobacz również

Subaru leasing
Lexus leasing