Mitsubishi opatentowało w Rosji Outlandera nowej generacji

Mitsubishi Motors opatentowało pojawienie się w Rosji crossovera Outlander czwartej generacji. Odpowiedni dokument z ilustracjami nowości pojawił się w otwartej bazie danych Federalnego Instytutu Własności Przemysłowej i Intelektualnej (FIPS).

Zdjęcie: fips.ru

Seryjny montaż nowego crossovera rozpoczął się na początku lutego 2021 roku, a jego premiera miała miejsce bliżej końca tego samego miesiąca. Główną zmianą techniczną czwartego Mitsubishi Outlandera w porównaniu z crossoverem trzeciej generacji jest nowa platforma CMF-C/D z tylnym zawieszeniem wielowahaczowym, którą dzieli z Nissanem X-Trail (w USA model ten sprzedawany jest pod nazwą Rogue).

Nowy Outlander ma tę samą 2,5-litrową benzynową "czwórkę" o mocy 181 KM, współpracującą z wariatorem firmy Jatco i wyposażoną w system pełnego napędu Super All-Wheel Control (S-AWC). Do dyspozycji kierowcy jest w sumie pięć trybów jazdy: Eco, Normal, Tarmac, Gravel, Snow i Mud.

Wiadomości od 17 Feb. Mitsubishi zaprezentowało crossovera Outlander nowej generacji Wiadomości 9 lutego Mitsubishi ujawniło nowego Outlandera na rynek rosyjski

Jak już wcześniej informowaliśmy, sprzedaż nowości rozpocznie się w Rosji nie wcześniej niż w 2022 roku. Nie jest wykluczone, że początkowo samochód będzie importowany, a później w fabryce w Kałudze zostanie uruchomiona lokalna produkcja.

W tej chwili na naszym rynku sprzedawany jest Outlander trzeciej generacji, który montowany jest w Kałudze. Samochód oferowany jest z dwoma silnikami benzynowymi o pojemności 146 i 167 KM. Ceny na crossover zaczynają się od znaku 1 859 000 rubli (biorąc pod uwagę ważne działania).

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz