Nowy okręt flagowy Genesis otrzymuje przyciski zamiast klamek drzwi

TheKoreanCarBlog otrzymał pierwsze zdjęcia szpiegowskie wnętrza flagowego sedana następnej generacji Genesis G90. Według zdjęć, jedną z cech wnętrza będzie brak tradycyjnych, mechanicznych klamek drzwi, które zostaną zastąpione przyciskami.

Zdjęcie: thekoreancarblog.com

Jeśli chodzi o część techniczną, wiadomo, że adaptacyjne zawieszenie pneumatyczne będzie dostępne dla tego modelu po raz pierwszy. Tak więc "starsza" wersja dużego sedana zachowa klimatyczny silnik benzynowy V8.

Jak już wcześniej informowaliśmy, następny Genesis G90 będzie wyposażony w dwa dalmierze optyczne LiDAR oraz kompleks kamer i czujników, które zapewnią funkcję półautomatycznego sterowania.

Wyposażenie sedana będzie zgodne z autopilotem Level 3. Oznacza to, że kierowca nie będzie musiał reagować natychmiast, ponieważ sztuczna inteligencja sama będzie w stanie podjąć niezbędne działania w zależności od konkretnej sytuacji. Niemniej jednak, kierowca musi być gotowy do przejęcia kontroli w każdej chwili.

Wiadomości na 4 maja 2020 r. Hyundai wyposaży nowego Genesisa G90 w laser i autopilota Wideo 21 czerwca 2019 r. "Czy to nowy samochód Putina?" Jazda próbna Genesis G90

Według wstępnych doniesień, druga generacja flagowego sedana Genesis G90 będzie miała swoją premierę jeszcze przed końcem tego roku, a sprzedaż rozpocznie się w 2022 roku.

W Rosji Genesis G90 pierwszej generacji jest dostępny z 3,8 litra atmosferycznego "sześć" pojemność 309 KM, a także z 370 KM 3,3 litra twin-turbo jednostki V6. Na szczycie gamy znajduje się 5,0-litrowy wolnossący silnik V8 o mocy 413 KM. Wszystkie silniki współpracują z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów i napędem na wszystkie koła. Ceny sedana zaczynają się od 6.430.000 rubli.

Komentarze

Dodaj komentarz