Leasing pojazdów marki Suzuki

Suzuki Motor Corporation (z jap. Suzuki Kabushiki-gaisha) to japońskie przedsiębiorstwo z długą tradycją, zajmujące się produkcją różnych modeli samochodów, motocykli oraz silników różnego zastosowania. Suzuki należy do tzw. wielkiej czwórki (Suzuki, Honda, Yamaha, Kawasaki) największych światowych dystrybutorów motocykli. Obecnie firma posiada 15 fabryk w 14 krajach oraz 133 dystrybutorów w 119 krajach.

Historia Suzuki – od krosna do samochodu

W 1909 r. Michio Suzuki założył Suzuki Loom Company – przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą krosien tkackich, przeznaczonych dla przemysłu jedwabniczego. Krosna produkowane przez firmę stale ulepszano, aż w roku 1929 Suzuki wypuścił na rynek nowy rodzaj maszyny tkackiej, który zyskał niebywałą popularności i był eksportowany do wielu krajów. Po sukcesie z krosnami firma Suzuki postanowiła odpowiedzieć na inne zapotrzebowanie sporej grupy klientów – przedsiębiorstwo zajęło się projektowaniem małego praktycznego samochodu. Projekt ruszył w 1937 r., a w roku 1939 powstało już kilka prototypów niewielkich pojazdów.

Wyprzedaż rocznika 2023 już trwa! Sprawdź gdzie znajdziesz największe rabaty

Wyprzedaż rocznika 2023

 

Oblicz wysokość raty za Twój samochód Suzuki

Kalkulator Poproś o oferty od firm leasingowych

 

Suzuki ma ugruntowaną pozycję na rynku motoryzacyjnym, nic więc dziwnego, że właśnie ta marka ma wielu wiernych zwolenników. Finansowanie pojazdów za pomocą leasingu cieszy się coraz większą popularnością, zarówno wśród osób prywatnych, małych i większych przedsiębiorców, a także wśród dużych firm. Jedną z niezwykle popularnych marek wśród ofert leasingowych jest właśnie Suzuki – nowe i używane samochody można nabyć w atrakcyjnych ofertach leasingowych.

Obecnie do najpopularniejszych leasingowanych marek Suzuki można zaliczyć: Suzuki Ignis, Suzuki Vitara, Grand Vitara czy nieco bardziej niszowe, ale o rosnącym zainteresowaniu modele Suzuki Sx4 oraz Suzuki Swift.

Oferta

Przedsiębiorcy najczęściej decydują się na finansowanie zakupu marek Suzuki poprzez leasing lub pożyczkę leasingową. W zdecydowanej większości przypadków firmy leasingowe oferują finansowanie zakupu pojazdu w procedurze uproszczonej, co oznacza zminimalizowanie koniecznych formalności do absolutnego minimum. Leasing na nowy samochód można otrzymać także przy 0% wkładzie własnym. Ponadto, leasingodawcy oferują możliwość wykupu z podwyższoną wartością, leasing Suzuki z ubezpieczeniem GAP, okres leasingowania nawet do 7 lat, a także darmowe doradztwo podczas wyboru oferty i najlepszej strategii leasingowej.

Kalkulator leasingu Suzuki

W odpowiedzi na rosnące potrzeby Klientów wiele firm leasingowych oferuje łatwe i proste w obsłudze narzędzie, czyli kalkulator leasingowy. Dzięki niemu, Klient może w domowym zaciszu dokonać wstępnej symulacji warunków i kosztów leasingu wybranego przez siebie modelu Suzuki. Można również skorzystać z odpowiedniego formularza, wysłać jedno zapytanie ofertowe i otrzymać najlepsze oferty leasingu Suzuki bezpośrednio od firm leasingowych.

 

Kalkulator raty miesięcznej Suzuki

Komentarze

Dodaj komentarz