Volvo leasing

Początki szwedzkiego przedsiębiorstwa, zajmującego się produkcją samochodów osobowych sięgają 14 kwietnia 1927 roku – wówczas w Hisingen rozpoczęto produkcję pierwszego samochodu pod nazwą ÖV4 (zwanego popularnie "Jacob”).

Volvo Car Corporation – historia marki

W 1964 ruszył nowy zakład w Torslandii pod Göteborgiem, natomiast na początku lat 70. działalność zainaugurował Volvo Technical Center, gdzie prowadzono testy nowych pojazdów oraz systemów bezpieczeństwa. W 1973 roku przedsiębiorstwo przejęło 1/3 akcji marki DAF.

Wyprzedaż rocznika 2023 już trwa! Sprawdź gdzie znajdziesz największe rabaty

Wyprzedaż rocznika 2023

Od 1999 produkcją samochodów osobowych zajęło się przedsiębiorstwo Volvo Car Corporation, będące częścią koncernu Ford Motor Company. Prawa do marki Volvo są w równej mierze własnością dwóch producentów: Volvo i Forda.

W roku 2010 Volvo Car Corporation przejęła chińska firma Zhejiang Geely Holding Group Company Limited, natomiast niecały miesiąc po tym wydarzeniu przedsiębiorstwo zostało sprzedane firmie Geely.

Koncepcja, jaka przyświecała założycielom spółki akcyjnej (Gustaf Larson i Assar Gabrielsson) polegała na dostarczeniu na rynek samochodu dostosowanego do szwedzkich dróg i skandynawskiego klimatu. Z tego też względu priorytetami stały się jakość i niezawodność wyrobu.

Oblicz wysokość raty za Twój samochód Volvo

Kalkulator Poproś o oferty od firm leasingowych

W chwili obecnej Grupa Volvo może poszczycić się fabrykami w 19 krajach i działalnością na ponad 180 rynkach na całym świecie.

Produkowane obecnie modele Volvo oznaczane są (oprócz liczby) literą, skrywającą typ nadwozia pojazdu: C – cabrio, coupé; S – sedan; V – kombi; XC – model uterenowiony.

Co ofertuje Volvo?

Volvo oferuje swoim leasingowym klientom samochód bez konieczności jego zakupu oraz szybki i łatwy dostęp do finansowania (wymogi w procedurze leasingowej są zazwyczaj łagodniejsze w porównaniu do umowy kredytowej). Dodatkowo, leasing (w odróżnieniu od kredytu) wpływa na zwiększenie płynności finansowej firmy.
 

Kalkulator raty miesięcznej Volvo


Oferta leasingowa Volvo dotyczy nowego bądź używanego samochodu na warunkach leasingu operacyjnego lub finansowego. Opłata wstępna możliwa jest już od 0%, a umowa leasingowa może trwać od 24 do 72 miesięcy (ewentualnie od 6 miesięcy, jeśli wybieramy leasing finansowy). Obowiązującą walutą finansowania mogą być zarówno złotówki jak i Euro.

Decydując się na leasing Volvo wstępną decyzję można otrzymać nawet w ciągu godziny od przesłania wniosku leasingowego. Za sprawny przebieg procedury odpowiada osobisty doradca leasingowy. Volvo zapewnia dopasowanie miesięcznych rat i terminów ich płatności do indywidualnych potrzeb klienta, a także przejęcie wszelkich formalności na siebie (rejestrację i ubezpieczenie pojazdu). W przypadku stałych klientów oraz przy leasingu większej ilości samochodów możliwe są preferencyjne warunki umowy.

przód volvo s90

Komentarze

Dodaj komentarz