Citroen leasing

Historia marki wiąże się bezpośrednio z historią rodziny o tym nazwisku. 5 lutego 1878 roku urodził się Andre, piąte dziecko w zamożnej żydowskiej rodzinie klasy średniej.

Historia marki

Rodzina Andre zajmowała się handlem egzotycznymi owocami, od tego też zajęcia wywodziło się pierwotna wersja nazwiska – Limoenman. Dopiero dziadek Andre, Barend, zmienił je na Citroen.

Współcześnie Citroen to szeroko znana francuska marka samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Citroen wraz z Peugeotem tworzą koncern PSA. Założycielem przedsiębiorstwa był Andre Gustave Citroen. Ciekawa historia wiąże się z polskim akcentem. Otóż, będąc jeszcze w wojsku Andre odwiedził Polskę i w łódzkich zakładach tekstylnych poznał technologię kół zębatych o daszkowym zazębieniu. Andre był do tego stopnia zafascynowany skutecznością działania tej technologii, że po opuszczeniu armii zdobył patent na stalowe koła z podwójnym uzębieniem daszkowym. Do dzisiejszego dnia logo marki Citroen przedstawia właśnie to słynne zazębienie daszkowe (porównaj ze zdjęciem pod artykułem).

Oblicz wysokość raty za Twój samochód Citroen

Kalkulator Poproś o oferty od firm leasingowych

Citroen w leasingu

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na oficjalnej stronie Citroen Polska oferuje swoim leasingowym klientom między innymi: korzystne oprocentowanie, stałą bądź zmienną stopę oprocentowania, okres trwania umowy od 2 lat do 60 miesięcy, wpłatę własną od 1 zł do 45% wartości samochodu oraz elastyczność w kwestii wartości wykupu. Dodatkowo, klienci mają możliwość podglądu lub wydruku faktur za czynsze leasingowe za pośrednictwem portalu, a także system powiadamiania SMS każdorazowo po wystawieniu nowej faktury.
 

Kalkulator raty miesięcznej Citroena


Citroen, bazując na bogatym doświadczeniu oferuje szeroką gamę produktów leasingowych, co daje gwarancję spełnienia oczekiwań każdego (lub prawie każdego) klienta. Do wyboru spośród wachlarza propozycji mamy m.in.: leasing operacyjny na samochody nowe i używane, na okres 24-60 miesięcy z wartością wykupu określaną z uwzględnieniem życzeń Klienta; tzw. ‘profit leasing’, czyli produkt o podwyższonych pierwszych czynszach (dla tych, którym zależy na wysokich kosztach), a także program Citroen ‘SimplyDrive’ (gwarancja odkupienia auta przez importera, w cenie prognozowanej wartości rynkowej, oszacowanej podczas podpisywania umowy).

Citroen deklaruje również indywidualne podejście do potrzeb klientów, zapewniając możliwość dokonania wszelkich formalności w salonie, także w opcji procedury uproszczonej. Poza wspominanym już błyskawicznym rozpatrzeniem wniosku leasingowego Citroen gwarantuje również atrakcyjne pakiety ubezpieczenia komunikacyjnego i inne produkty ubezpieczeniowe, jak również serwis finansowy na miejscu u każdego autoryzowanego dealera marki.

logo marki citroen

Komentarze

Dodaj komentarz

Zobacz również

Subaru leasing
Lexus leasing