Avtovaz aktualizuje najbardziej ekstremalną wersję Łady 4x4

Avtovaz przygotowuje się do wprowadzenia na rynek zmodernizowanej wersji modelu Lada 4x4 Bronto. Jest to najbardziej ekstremalna modyfikacja rosyjskiego SUV-a. Według Łady. Online", samochód powinien pojawić się u dealerów za około miesiąc.

Rodzina Lada 4x4 została zmodernizowana w zeszłym roku. Restyling dotknął wszystkie modyfikacje SUV-a z wyjątkiem Bronto. Produkcja tej wersji została zakończona jesienią ubiegłego roku.

Lada 4x4 Bronto, która została stworzona przez filię Volga Automobile Plant VIS-Auto, pojawiła się w 2017 roku. Samochód otrzymał przekonfigurowane zawieszenie ze zwiększonym prześwitem, poszerzone nadkola, terenowe opony, wzmocnioną tylną oś oraz zmodernizowane sprężyny i amortyzatory o zwiększonym skoku.

Wiadomości na 27 stycznia Łada Niva przerobiona na SUV-a plażowego Zdjęcie 20 marca 2017 r. Pierwszy raz w Japonii: 40-letnia historia modelu Niva

Dodatkowo, SUV został wyposażony w samoblokujące się śrubowe dyferencjały z przodu i z tyłu, a także wzmocnione hamulce i ABS. Silnik pozostaje bez zmian. Lada 4x4 wyposażona jest w silnik benzynowy o pojemności 1,7 litra, który rozwija moc 83 KM i moment obrotowy 129 Nm. Silnik współpracuje z pięciobiegową manualną skrzynią biegów i napędem na wszystkie koła.

Regularne Lada 4x4 SUV przeszedł aktualizację na początku 2020 roku. Główne zmiany zostały wprowadzone do wnętrza - w szczególności, jest całkowicie przeprojektowany panel przedni z jednostką sterującą klimatyzacji i innych kanałów.

Ponadto samochód zyskał bardziej pojemny schowek, a na konsoli środkowej pojawiły się dwa gniazda 12 V. Tylna kanapa wyposażona jest w dwa zagłówki, a podsufitka z nową tapicerką posiada zmodernizowany plafon z blokiem systemu ERA-GLONASS.

Autonews.ru można teraz czytać również na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz