Leasing Audi

Audi to jeden z najsłynniejszych niemieckich producentów samochodów osobowych, członek koncernu Volkswagen AG. Siedziba firmy mieści się w Bawarii (Ingolstadt). Historia marki swój początek ma w 1909 roku, kiedy to August Horch założył przedsiębiorstwo, zajmujące się produkcją luksusowych samochodów osobowych. Nazwa firmy pochodzi od łacińskiej transkrypcji nazwiska Horch (‘audi’ z łac. oznacza słuchaj).

Historia marki

W lipcu 1910 roku pierwszy samochód o nazwie Audi zjechał z taśmy produkcyjnej zakładu w Zwickau, w tym samym roku powstały również dwa czołowe modele marki: Audi Typ A 10/22 KM (16 kW) Sport – Phaeton oraz jego następca, Audi Typ B 10/28 KM.

Wyprzedaż rocznika 2023 już trwa! Sprawdź gdzie znajdziesz największe rabaty

Wyprzedaż rocznika 2023

 

Oblicz wysokość raty za Twój samochód Audi

Kalkulator Poproś o oferty od firm leasingowych

 

Leasing Audi

Audi jest sprawdzoną przez lata i cenioną przez kierowców marką, której zaufały już miliony. Największą popularnością cieszą się modele Audi A3, A4, A5, A6 oraz coraz modniejsze Audi Q3. Wszystkie z tych modeli można nabyć w ofercie leasingowej w niezwykle atrakcyjnych cenach. Leasing Audi jest dostępny nawet dla osób, które nie posiadają wkładu własnego. Możemy również liczyć na dopasowaną do indywidualnych potrzeb wysokość rat, minimum formalności, porady finansowe ekspertów branżowych oraz możliwość trwania umowy leasingowej nawet do 7 lat.

audi r8 lift logo marki audi na samochodzie ślubnym

Działalność gospodarcza

Leasing wśród osób prowadzących działalność gospodarczą jest obecnie coraz popularniejszą formą finansowania samochodów. Przedsiębiorcy najczęściej wybierają modele Audi A3, A4, A5, A6, terenowe SUV Audi Q3, Q5 oraz Q7, decydując się przy tym najczęściej na pożyczkę leasingową lub leasing operacyjny. Większość firm oferuje leasing na Audi przy 1% wpłaty własnej lub bez wpłaty własnej, bez wymogu dokumentów finansowych w leasingu bankowym oraz nawet do 7 lat trwania umowy. Wystarczy wysłać jedno zapytanie ofertowe, aby otrzymać najlepsze propozycje bezpośrednio od firm leasingowych. Warto również skorzystać z kalkulatora leasingowego.

Kalkulator

Skorzystaj z kalkulatora leasingowego, aby poznać wstępne możliwości i parametry oferty leasingowej na najczęściej leasingowane marki samochodów Audi. Możesz również wysłać zapytanie ofertowe, a otrzymasz oferty leasingowe dostosowane do Twoich potrzeb bezpośrednio od leasingodawców.

 

Kalkulator raty miesięcznej Audi

 

Firmy leasingowe, specjalizujące się w marce Audi kuszą Klientów korzystnymi warunkami umów leasingowych. Najczęściej wśród ofert można spotkać się z takimi korzyściami jak: okres trwania umowy leasingowej nawet do 7 lat, uproszczona procedura na oświadczenie, brak wpłaty własnej lub wpłata własna od 1%, rata dopasowana do indywidualnych potrzeb, możliwość podwyższenia wartości wykupu oraz brak konieczności weksla na zabezpieczenie.

Komentarze

Dodaj komentarz