Leasing Toyota

Toyota Motor Corporation, bo tak brzmi pełna nazwa marki japońskiego koncernu motoryzacyjnego, funkcjonuje od 28 sierpnia 1937 roku.

Jednakże historia firmy zaczyna się znacznie wcześniej, bo w 1918 roku – wówczas Sakichi Toyoda stworzył firmę Toyoda Spinning and Weaving Co. Ltd. Razem z synem w 1924 r. zbudował automatyczny warsztat tkacki, a 2 lata później, w 1926 r. powstaje Toyoda Automatic Loom Works. Pobyt w Europie pod koniec lat 20-tych XX wieku zaowocował rosnącym zainteresowaniem Toyody branżą motoryzacyjną. To z kolei doprowadziło do stworzenia w warsztatach tkackich odcinka poświęconego samochodom (1933 r.). Jako pierwszy z taśmy produkcyjnej zjechał sześciocylindrowy silnik o pojemności 3.4 l. Sakichi Toyoda zdecydował się na sprzedaż praw patentowych do warsztatu tkackiego, a zdobyte w ten sposób środki zainwestował w Toyota Motor Corporation. W 1935 roku w koncernie stworzono pierwszy prototyp modelu Toyota A1, a od roku 1936 ruszyła produkcja modelu AA.

Wyprzedaż rocznika 2023 już trwa! Sprawdź gdzie znajdziesz największe rabaty

Wyprzedaż rocznika 2023

 

Oblicz wysokość raty za samochód Toyota

Kalkulator Poproś o oferty od firm leasingowych

 

Warto wspomnieć, że Toyota jest oficjalnym sponsorem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego oraz Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego do roku 2020.

Toyota dla biznesu i klientów prywatnych

Toyota jest cenioną marką zarówno wśród Klientów biznesowych, korporacyjnych, jak i wśród Klientów prywatnych. Modele samochodów Toyoty cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a sama firma utrzymuje się od lat w czołówce flotowych polskich marek, co dodatkowo potwierdzają regularnie zajmowane wysokie miejsca w plebiscytach i konkursach branżowych. Toyota doskonale obserwuje zmieniające się na rynku trendy i stara się sprostać oczekiwaniom Klientów, wprowadzając innowacyjne i atrakcyjne modele do swojej oferty – adresowane zarówno dla dużych jak i mniejszych firm. Modele samochodów Toyoty od lat wiodą w rankingach zadowolenia Klientów i bezawaryjności aut przeprowadzanych przez niezależne jednostki badania opinii na całym świecie.

Oferta

Największym powodzeniem wśród leasingowanych modeli Toyoty cieszą się Toyota Auris, Yaris, Avensis, Aygo i RAV4. Najczęściej są finansowane na zasadach pożyczki leasingowej lub leasingu operacyjnego – dotyczy to zarówno modeli nowych, jak i używanych.

wnętrze i kierownica samochodu toyota toyota harrier nowy model

Warunki leasingu są indywidualnie dobierane do potrzeb Klienta i mogą obejmować między innymi: czas trwania leasingu nawet do 7 lat bez dokumentów finansowych, 0% wkładu własnego, uproszczoną procedurę na oświadczenie czy możliwość podwyższenia wartości wykupu.

 

Kalkulator raty miesięcznej Toyota

 

Leasing Toyoty dla firm

Toyota jest niezwykle popularną i często wybieraną jako samochód firmowy marką. Na taką renomę firma pracowała przez lata i zawdzięcza to m.in. czynnikom takim jak: niskie zużycie paliwa, relatywnie mała awaryjność pojazdów, atrakcyjne wyposażenie, elastyczne opcje finansowania oraz wysoka wartość odsprzedaży. Oczywiście przed podjęciem decyzji o finansowaniu samochodu firmowego w ramach leasingu warto przeanalizować wszystkie koszty z tym związane – nie tylko cenę zaoferowaną przed leasingodawcę, ale również koszty paliwa, serwisowania czy ubezpieczenia. Warto również skorzystać z kalkulatora finansowego, który pomoże nam poznać wstępne warunki planowanej inwestycji.

Komentarze

Dodaj komentarz