McLaren prezentuje "dziecięcy" supersamochód GT Ride-On

McLaren zaprezentował samochód dla dzieci o nazwie GT Ride-On. Nowy samochód jest pomniejszoną repliką supersamochodu GT. Jak podaje Motor1, ceny samochodu zaczynają się od 230 dolarów. Top-endowy roadster będzie kosztował około 330 dolarów.

GT Ride-On ma sprawne drzwi i system infotainment z wyświetlaczem, który ma w pamięci popularne piosenki dla dzieci. Możliwe jest również słuchanie własnej muzyki za pomocą portu USB i karty SD.

Supersamochód wyposażony jest w silnik uruchamiany za pomocą kluczyka. W tym przypadku, samochód odtwarza dźwięk silnika prawdziwego GT. Jednak charakterystyka techniczna jednostki napędowej nie jest nazywana. Samochód dla dzieci można kupić w sześciu różnych kolorach nadwozia.

Wiadomości 27 października 2020 r. Hyundai prezentuje dziecięcego crossovera z drewnianą karoserią Wiadomości 12 maja Samochód dla dzieci Bugatti za 71 tys. dolarów dołączył do floty lotniska w Dubaju

Zwykły tylnonapędowy samochód sportowy McLaren GT jest uzupełniony o 4,0-litrowy silnik benzynowy z ośmioma cylindrami. Moc wynosi 620 KM i 630 Nm momentu obrotowego. Silnik współpracuje z siedmiobiegową, wstępnie selektywną skrzynią biegów typu "robot" SSG. Z miejsca do "setki" supersamochód rozpędza się w 3,2 sekundy. Prędkość maksymalna tego dwudrzwiowego samochodu wynosi 326 kilometrów na godzinę.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz