Kia ujawnia design zmodernizowanego Ceeda

Kia opublikowała wizerunek odświeżonej rodziny Ceed. Jak podaje Motor1, premiera nowych modeli odbędzie się w środę, 14 lipca. Na zdjęciu widoczny jest ProCeed wagon w wersji GT, Ceed hatchback (modyfikacja GT-Line) oraz Ceed SW hybrid wagon GT-Line.

Zdjęcie: Kia

Sądząc po zdjęciu, które nie jest najlepszej jakości, restylizowana rodzina otrzyma nowy zderzak, smuklejszą optykę, inny grill i zmodyfikowany wlot powietrza. Wiele rozwiązań konstrukcyjnych zapożyczono z unowocześnionego kompaktowego sedana Cerato, który zadebiutował w połowie kwietnia.

Do tego można zobaczyć nowe emblematy południowokoreańskiej marki - połączone ze sobą wielkimi literami w wielkim stylu. We wnętrzu odświeżonego Ceeda spodziewany jest nowy system infotainment z 10,25-calowym wyświetlaczem i cyfrową deską rozdzielczą.

Wiadomości na 22 kwietnia Kia rozpoczyna testy przeprojektowanego Ceeda Wiadomości na 2 czerwca Reporter: Zdjęcia z zupełnie nowej Kia ProCeed zostały uchwycone na kamerze podczas jazdy próbnej.

Wszystkie szczegóły techniczne zmodernizowanej Kia Ceed są wciąż owiane tajemnicą. Pod koniec ubiegłego roku, Europejski Ceed turbo 1,4 dla nowego 1,5 Smartstream, ale w Rosji taka wymiana nie miała jeszcze miejsca, a samochody bazowe z atmosferycznym 1,6, a nawet z powrotem tanie belki zamiast multilever.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz