Geely Tugella crossover ma wersję sportową

Chińska firma Geely zaprezentowała nową modyfikację modelu Xingyue coupe-crossover o nazwie S. Specjalna wersja modelu, który w Rosji sprzedawany jest pod nazwą Tugella, otrzymała sportowe elementy zewnętrzne i wewnętrzne.

Zewnętrznie Geely Xingyue S od standardowego modelu odróżnia zmodyfikowany grill z siatkowym wzorem, czarne wstawki i w zderzaku z pionowymi listwami, mały spojler na krawędzi pokrywy bagażnika, kontrastujące zielone linie wzdłuż boków, a także 20-calowe felgi.

We wnętrzu znajdują się sportowe fotele przednie ze wzmocnionym podparciem bocznym i kontrastującymi zielonymi szwami.

Wiadomości na 21 czerwca Geely zapowiada nowe crossovery Atlas Pro na rynek rosyjski Wideo 23 kwietnia Zakup Geely Tugella: brak rabatów i miesięczna kolejka

Według wstępnych doniesień, Geely Xingyue S w Chinach będzie oferowany ze "starszą" 2,0-litrową, czterocylindrową, turbodoładowaną jednostką benzynową rozwijającą moc 238 KM i 350 Nm momentu obrotowego, która została opracowana we współpracy z Volvo. Silnik współpracujący z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów japońskiej firmy Aisin pozwala crossoverowi rozpędzić się z miejsca do 100 km/h w 6,9 sekundy.

W Rosji chiński crossover w kształcie coupe pojawił się pod koniec 2020 roku pod nazwą Tugella. Obecnie ceny nowości zaczynają się od 2.699.000 RUB.

Komentarze

Dodaj komentarz