Audi rozpoczyna rosyjską sprzedaż nowej generacji A3

Audi rozpoczęło w Rosji przyjmowanie zamówień na A3 sedan i hatchback nowej generacji. W momencie rozpoczęcia sprzedaży samochody będą dostępne w specjalnej wersji Young&Drive, która charakteryzuje się specjalnym designem i rozszerzoną listą wyposażenia. Ceny nowych modeli zaczynają się od 2 490 000 RUB.

Audi A3 Young&Drive posiada osłonę chłodnicy z wzorem plastra miodu i zintegrowanymi wlotami powietrza, stylistyka nawiązuje do słynnych modeli Audi Sport quattro. Samochody są oferowane z dwoma kolorami nadwozia do wyboru - szarym Daytona Grey lub szarym metalicznym Atoll Blue.

Sedan i hatchback są standardowo wyposażone w wirtualną deskę rozdzielczą o przekątnej 12,3 cala oraz system informacyjno-rozrywkowy z ekranem dotykowym o przekątnej 10,1 cala.

Nowy model wyposażony jest również w tempomat, kamerę cofania, system Autoparking, reflektory LED z dynamicznymi kierunkowskazami, a także dwustrefową klimatyzację i podgrzewane fotele przednie.

Wiadomości na 7 grudnia 2020 r. Nowe Audi A3 otrzyma wersję hybrydową o mocy 245 KM Wiadomości 1 grudnia 2020 r. Audi ujawniło nowe pojazdy dla Rosji w 2021 roku

W momencie wprowadzenia na rynek, Audi A3 Young&Drive będzie dostępne z 1,4-litrowym silnikiem turbo o mocy 150 KM, współpracującym z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów i napędem na przednie koła. Przypuszcza się, że potem mocniejszy 2,0-litrowy silnik o mocy 190 KM uzupełni linię silnikową.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz