Hyundai Tucson wynajem długoterminowy

Hyundai Tucson to samochód kompaktowy typu SUV, który produkowany jest przez koncern Hyundai Motor Company w trzech generacjach od roku 2004. Jest to flagowy model tej marki samochodowej, a jego liczba sprzedanych egzemplarzy przekroczyła jeden milion. 

Druga generacja sprzedawana była pod nazwą ix35. W 2015 roku światu ukazano trzecią generację, jednocześnie wycofując ix35 ze sprzedaży. 

Trzecia a zarazem najnowsza generacja modelu marki Hyundai Tucson zadebiutowała na targach motoryzacyjnych w 2015 roku w Genewie. Głównym projektantem tego modelu był Peter Schreyer, który zajmował się przede wszystkim designem. Stworzony przez niego model Hyundai’a, bardzo mocno nawiązuje do wyższej klasy SUV-ów. Tucson ten jest jednak bardziej kanciasty. W środku auto posiada bardzo dużo miejsca, jednak pojemność bagażnika jest mniejsza niż w modelu ix35. Samochód ten na rynku występuje w dwóch wersjach silnikowych oraz trzech wysokoprężnych. Przeprowadzone testy bezpieczeństwa pozwoliły uzyskać aż 5 gwiazdek, co świadczy o pewności jazdy samochodem marki Hyundai.

Sprzedażowymi konkurentami tego modelu samochodu są: Toyota RAV4, Suzuki Grand Vitara, Nissan Qashqai, Volkswagen Tiguan, Ford Kuga.  

   

   

Hyundai Tucson dane techniczne

Norma Euro Euro 6d-TEMP
Liczba miejsc 5
Liczba drzwi 5
Moc 132 KM, 136 KM, 177 KM, 184 KM, 185 KM
Momen obrotowy 161 Nm, 265 Nm, 320 Nm, 400 Nm
Pojemność skokowa silnika 1591 cm3, 1598 cm3, 1995 cm3
Rodzaj katalizatora Katalizator (3-drozny)+GPF, Katalizator (DPF)
Liczba cylindrów 4
Liczba zaworów 4
Skrzynia biegów Automatyczna, Manualna
Napęd na 4 koła, przedni

Hyundai to japońska marka samochodowa, która dostarcza samochody najwyższej jakości klientom na całym świecie. Hyundai to przede wszystkim doświadczenie. Pojazdy tej marki cechują się niezawodnością oraz wysokim standardem. Wynajem długoterminowy samochodu marki Hyundai to właściwy wybór na lata. Miesięczna rata spłaty dostosowana jest do warunków umowy oraz preferencji klienta. Wliczone są w niej takie dodatki jak: pakiet serwisowy, assistance, ubezpieczenie, karty paliwowe. Co więcej, klient ma możliwość skorzystania z auta zastępczego na czas naprawy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Zobacz również