Skoda uruchomiła w Rosji usługę abonamentową dla swoich samochodów

Skoda uruchamia w Rosji program abonamentowy dla swoich samochodów o nazwie Smart Drive, który daje możliwość długoterminowego wynajmu samochodów czeskiej marki przy stałej miesięcznej opłacie. Poinformowały o tym służby prasowe czeskiej marki.

Zdjęcie: Skoda

W początkowej fazie obsługi dostępne będą crossovery Karoq i Kodiaq w konfiguracji Ambition, wyposażone w 1,4-litrowy 150-konny turbodoładowany silnik benzynowy, sześciobiegową "robotę" i napęd na wszystkie koła.

Wynajem crossovera Skoda Karoq kosztuje 45 500 RUB za jeden miesiąc, natomiast miesięczny abonament na model Kodiaq to koszt 65 000 RUB. W cenę wynajmu samochodów, które są ubezpieczone w ramach ubezpieczenia OSAGO i ubezpieczenia kadłubowego wliczony jest podatek transportowy, pakiet opon zimowych z oponami zamiennymi, podstawienie samochodu pod dom klienta oraz pomoc drogowa.

Wiadomości 24 marca "Chcemy się rozwijać w Rosji". Skoda ujawnia plany na rok 2021 Wiadomości 6 kwietnia Skoda pokazuje odświeżonego Kodiaqa na filmie

Crossovery Skody można wynająć w Moskwie na rok. Samochody mogą być używane w całej Rosji. W przyszłości Skoda planuje rozszerzyć gamę modelową programu Smart Drive, a także dodać krótsze okresy rozliczeniowe.

Skoda nie była pierwszą firmą motoryzacyjną, która wynajmowała swoje samochody w Rosji na zasadzie długoterminowej. Volvo, Hyundai, Genesis, Kia, BMW, Toyota i Lexus, UAZ i Yandex mają podobne usługi.

Autonews.ru można teraz czytać również na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz