Odświeżona Kia Cerato pojawi się w Rosji we wrześniu

Kia rozpocznie rosyjską sprzedaż zmodernizowanego sedana Cerato we wrześniu 2021 roku. Model ten będzie pierwszym samochodem marki w Rosji z nowym logo, jak podały służby prasowe producenta samochodów.

Zdjęcie: Kia

Zmodernizowana Kia Cerato zadebiutowała w kwietniu 2021 roku w Korei Południowej, gdzie model sprzedawany jest pod nazwą K3. Kluczową zmianą w wyglądzie zewnętrznym jest pojawienie się zmodyfikowanej przedniej optyki z nowymi światłami do jazdy dziennej składającymi się z sześciu cienkich sekcji diodowych w każdym z reflektorów. Ponadto, sedan otrzymał nowy przedni zderzak ze zmodyfikowanymi wlotami powietrza w błyszczącym, czarnym wykończeniu.

Do tego dochodzą przednie i tylne emblematy południowokoreańskiej marki - połączone ze sobą wielkimi literami w wielkim stylu.

Kabina samochodu została wyposażona w zwiększony z 8 do 10,25 cala wyświetlacz systemu infotainment. Ponadto oczekuje się, że wirtualna deska rozdzielcza będzie dostępna jako opcja dla sedana.

Wiadomości na 14 kwietnia Kia prezentuje zmodernizowanego sedana Cerato Wiadomości 24 marca Pojawiły się pierwsze zdjęcia przeprojektowanej Kia Cerato

Oficjalne dane dotyczące komponentu technicznego zmodernizowanej Kia Cerato nie zostały jeszcze ujawnione. Przypuszczalnie, linia silników modelu może dodać nowy 1,5-litrowy silnik benzynowy turbo o pojemności 150 KM, który powinien również wkrótce dołączyć do rodziny Ceed w Rosji.

Obecna Kia Cerato jest dostępna w Rosji z silnikami benzynowymi o pojemności 1,6 litra i 2,0 litra o mocy odpowiednio 128 KM i 150 KM. Pierwszy silnik współpracuje z sześciostopniową manualną skrzynią biegów lub z automatem o tym samym zakresie, a mocniejsza jednostka łączona jest tylko z "automatem". Ceny zaczynają się od marki 1 349 900 rub.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz