Fiat Tipo wynajem długoterminowy

Samochód osobowy klasy kompaktowej, który produkowany jest przez koncern FIAT od roku 2015. Fiat tipo miał już swoją przeszłość. Jego pierwsze wejście na rynek miało miejsce w latach 80 XXw. Nowa, mocno odświeżona i dostosowana do rynkowych standardów wersja Fiat tipo, przedstawia auto nowoczesne i eleganckie.

Wyprzedaż rocznika 2023 już trwa! Sprawdź gdzie znajdziesz największe rabaty

Wyprzedaż rocznika 2023

Pierwsza nazwa tego auta brzmiała Aegea i została przedstawiona na targach motoryzacyjnych w Stambule w maju 2015 roku. Auto zostało stworzone przez Włochów, a później dopracowane przez turecką markę, co miało miejsce w Bursie. Parę miesięcy później ogłoszono, iż ten konkretny model auta, będzie na europejskim rynku nosił nazwę Tipo.  

Auto jest niezwykle bezpieczne. Dowodzą tego dwa testy bezpieczeństwa Euro NCAP. Początkowo w pierwszej fazie testu pojazd otrzymał zaledwie 3 gwiazdki, jednak później specjalnie na życzenie producentów, wersja poddana została najbogatszej wersji wyposażenia w pakiet bezpieczeństwa i otrzymała już 4 gwiazdki. Wersje wyposażenia składają się na: Tipo, Pop, Easy, Lounge, S-Design, Opening Edition, Opening Edition Plus.

Typowe wyposażenie podstawowej wersji Tipo pojazdu składa się na: system ABS, ESP, ESC z systemem awaryjnego hamowania, klimatyzację manualną, 6 poduszek powietrznych, elektryczne sterowanie szyb, zamek centralny z pilotem, 4-głośnikowy system audio wyposażony w radio i wejście USB, system wspomagający ruszanie pojazdem na wzniesieniu itd.

  

Fiat Tipo dane techniczne

Prędkość maksymalna od 180 km/h do 200 km/h
Norma Euro Euro 6, Euro 6d, Euro 6d-TEMP
Liczba miejsc 5
Liczba drzwi 5
Moc 95 KM, 110 KM, 120 KM
Momen obrotowy 127 Nm, 152 Nm, 200 Nm, 215 Nm, 320 Nm
Pojemność skokowa silnika 1248 cm3, 1368 cm3, 1598 cm3
Rodzaj katalizatora Katalizator (3-drożny), Katalizator (DPF)
Liczba cylindrów 4
Liczba zaworów 4
Pojemność zbiornika paliwa 50 l
Emisja CO2 od 89 g/km do 147 g/km
Skrzynia biegów Automatyczna, Manualna
Napęd przedni


Wynajem długoterminowy auta marki Fiat to nowoczesne rozwiązanie przeznaczone dla osób, które rozważają użytkowanie nowego samochodu. Finansowanie takiego auta, polega na miesięcznej spłacie czynszu. W zamian za to, klient otrzymuje auto na co najmniej 24 miesiące. Wartym wspomnienia jest fakt, że w spłacie miesięcznej znajduje się pełen pakiet serwisowy, assistance, karty paliwowe raz z rabatami. Co więcej, istnieje możliwość użytkowania samochodu zastępczego, na czas naprawy. Klient nie ponosi wówczas żadnych dodatkowych kosztów. 

Komentarze

Dodaj komentarz