Subaru ogłasza rosyjskie ceny na Outbacka nowej generacji

Subaru rozpoczęło w Rosji przyjmowanie zamówień na terenowe kombi nowej generacji - Outback. Według informacji prasowej japońskiej marki (dostępnej na stronie Autonews.ru), ceny samochodu zaczynają się od 3 869 000 RUB.

Szósta generacja kombi zbudowana jest na nowej globalnej platformie Subaru Global Platform (SGP), która pozwoliła zwiększyć sztywność skrętną nadwozia o 70%. Prześwit nowości wynosi 213 milimetrów. Pojemność przedziału bagażowego wynosi 2,1 tys. litrów.

W Rosji nowość można kupić z 2,5-litrowym, atmosferycznym, czterocylindrowym silnikiem Subaru Boxer o mocy 188 KM i 245 niutonometrów. Silnik współpracuje z wariatorem i systemem napędu na wszystkie koła.

Outback szóstej generacji zewnętrznie nie zmienił się zbytnio. Kombi wyposażone jest w reflektory LED, dodatkowe zabezpieczenia i nowe felgi. Wnętrze pojazdu zostało wykończone skórą Nappa, wyposażono je w 11,6-calowy pionowy wyświetlacz Full HD oraz system audio Harman/Kardon z dziesięcioma głośnikami.

Wiadomości na 15 czerwca Subaru zmodernizowało crossovera Forester Jazdy próbne 20 kwietnia Nowe Subaru XV: jazda bez użycia rąk, 22 cm prześwitu i inne cechy

Nowe Subaru Outback wyposażone jest w markowy zestaw elektronicznych "asystentów" EyeSight, który obejmuje aktywny system utrzymywania samochodu na zajmowanym pasie ruchu, funkcję monitorowania zmęczenia kierowcy, adaptacyjny tempomat, a także system kontroli "martwych" stref.

Autonews.ru można teraz czytać również na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz