Cechy nowego minivana Hyundai'a inspirowanego przestrzenią kosmiczną ujawnione

W połowie marca Hyundai zaprezentował minivana Staria o nietypowej stylistyce "statku kosmicznego". Staria Hyundai będzie dostępny w wersji z turbodoładowaniem o pojemności 2,2 litra i 2,5 litra.

Według publikacji, Hyundai Staria będzie oferowany z 2,2-litrowym silnikiem turbodiesla o mocy 200 KM, natomiast jako alternatywa dostępna będzie nowa 3,5-litrowa jednostka V6 zasilana skroplonym propanem. Dla przykładu, w nowym sedanie Kia K8 silnik ten w takiej modyfikacji rozwija moc 240 KM. Kierowca będzie mógł wybrać jeden z trzech trybów jazdy: Eco, Comfort i Sport.

Hyundai Staria jest dostępny w konfiguracjach 11-, 9- i 7-miejscowych, a także w dwumiejscowej wersji komercyjnej. W wariantach siedmiomiejscowych siedzenia w tylnym rzędzie będą automatycznie odchylane, natomiast w wersji dziewięciomiejscowej siedzenia w drugim rzędzie można obrócić o 180 stopni, aby umożliwić pasażerom siedzenie naprzeciwko siebie.

Wiadomości na 18 marca Hyundai prezentuje 11-miejscowego minivana o stylistyce statku kosmicznego Wiadomości 23 marca Hyundai ujawnił pierwsze zdjęcia trzyrzędowej wersji modelu Creta

Do dyspozycji kierowcy jest wirtualna deska rozdzielcza oraz 10,25-calowy wyświetlacz systemu informacyjno-rozrywkowego. Samochód nie posiada tradycyjnej dźwigni - selektora skrzyni biegów - przełączanie trybów pracy skrzyni odbywa się za pomocą przycisków, jak np. w dużym crossoverze Hyundai Palisade.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz