BMW ogłasza rosyjskie ceny na limitowaną edycję X5 i X6

BMW rozpoczęło przyjmowanie zamówień w Rosji na crossovery X5 i X6 w specjalnej edycji Black Vermilion. Jak podają służby prasowe niemieckiej marki, ceny samochodów będą zaczynać się odpowiednio od 10 990 000 RUB i 11 220 000 RUB. Rosyjski nakład każdego modelu jest ograniczony do 50 sztuk. Produkcja nowych modeli rozpocznie się w sierpniu tego roku.

Firma wyjaśniła, że seria specjalna oparta jest na wersji M Special, uzupełnionej o specjalne wyposażenie. Tak więc samochody wyposażone są w nowy grill z czerwonymi lamelami, laserowe reflektory, duże wloty powietrza, czerwone zaciski hamulcowe i 22-calowe felgi. Nadwozie zwrotnicy jest pomalowane na czarno.

Wnętrze wykończone jest skórą Merino i alcantarą. Są też wstawki dekoracyjne w czarnym lakierze królewskim. Samochody są wyposażone w funkcję masażu przednich foteli, wysokiej klasy system dźwiękowy Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound oraz zaawansowane systemy wspomagające kierowcę. Crossovery są wyposażone w trzylitrową rzędową szóstkę z czterema turbosprężarkami, która produkuje 400 koni mechanicznych.

Wiadomości na 2 lipca BMW rozpoczęło produkcję nowego crossovera. Zostanie sprowadzony do Rosji Wiadomości 9 czerwca BMW ogłosiło rosyjskie ceny na odświeżone X3 i X4

W ubiegłym roku BMW sprowadziło do Rosji sportowe crossovery X5 M Competition i X6 M Competition w specjalnej wersji First Edition. Różnią się one od innych modeli 21- i 22-calowymi felgami z błyszczącą powłoką, a także elementami nadwozia wykonanymi z włókna węglowego. W szczególności z włókna węglowego wykonane są obudowy lusterek zewnętrznych, pokrywa maski silnika i tylny spojler.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz