Rozpoczęcie sprzedaży nowej Toyoty Land Cruiser 300 w Rosji

Toyota ogłosiła rozpoczęcie sprzedaży w Rosji nowej generacji SUV Land Cruiser, który został oznaczony indeksem "300". Na początkowym etapie sprzedaży model dostępny jest z jednym silnikiem i w trzech konfiguracjach w cenie od 5 613 000 rubli.

Toyota Land Cruiser 300 jest dostępna w Rosji z nowym silnikiem benzynowym V6 twin-turbo o pojemności 3,5 litra, który rozwija moc 415 KM i moment obrotowy 650 Nm. Jednostka ta współpracuje z 10-biegową automatyczną skrzynią biegów i układem napędu na wszystkie koła. Ten SUV jest w stanie rozpędzić się do "setki" w mniej niż 7 sekund.

Wyposażenie podstawowej wersji "Elegance" obejmuje reflektory LED, wymuszoną centralną blokadę mechanizmu różnicowego, przycisk uruchamiania silnika z identyfikatorem linii papilarnych właściciela oraz kamerę cofania ze spryskiwaczem. We wnętrzu SUV-a znajduje się system multimedialny z 9-calowym wyświetlaczem, obsługą Apple CarPlay i Android Auto, hotspot Wi-Fi oraz elektrycznie regulowany w ośmiu kierunkach fotel kierowcy.

SUV w pakiecie Comfort + (od 6 861 000 RUB) wyposażony jest w całkowicie LED-owe reflektory, boczne listwy ochronne z oświetleniem i spojler na krawędzi dachu. Podgrzewane i wentylowane fotele przednie wykończone są skórą syntetyczną. Ponadto samochód wyposażony jest w czterostrefową klimatyzację, bezprzewodową stację ładowania, jonizator powietrza, kamery dookólne oraz adaptacyjne zawieszenie. Ponadto, SUV jest wyposażony w przednie i tylne blokady mechanizmów różnicowych oraz adaptacyjny tempomat.

Wiadomości na 1 lipca Toyota ogłosiła rosyjskie ceny na Land Cruisera 300 Nowe produkty 15 czerwca Toyota Land Cruiser 300: odpowiedzi na główne pytania dotyczące nowości

Wreszcie, nowa Toyota Land Cruiser 300 jest oferowany w specjalnej 70th Anniversary Edition (od 7,665,000 RUB), poświęcony 70. rocznicy SUV. Wyposażenie takiego samochodu uzupełniają diodowe reflektory z automatyczną regulacją świateł drogowych, 20-calowe felgi, system multimedialny z 12,3-calowym ekranem, wyświetlacz projekcyjny oraz system audio JBL z 14 głośnikami.

Autonews.ru można teraz czytać również na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz