Koszt zmodernizowanego SUV-a Lada Niva Bronto został ujawniony

Lada Centre Cherepovets, dealer AvtoVAZ, opublikował na Instagramie zdjęcia odświeżonego SUV-a Lada Niva Bronto. Chcą 953.900 rubli za wersję Prestige samochodu, który pojawił się w salonie.

Pierwsze oficjalne zdjęcie odświeżonej Łady Niva Legend o nazwie Bronto zostało opublikowane 22 lipca. W tym samym czasie Automobilklub Nadwołżański rozpoczął przyjmowanie zamówień na samochody, ale nie podał ich ceny. Centrum Lada Cherepovets oferuje samochód w maksymalnej konfiguracji, więc nie jest wykluczone, że bardziej przystępne wersje pojawią się w przyszłości.

Lada Niva różni się od konwencjonalnego SUV-a tym, że posiada unowocześniony system napędu na wszystkie koła z blokadą przedniego i tylnego mechanizmu różnicowego, wzmocnioną tylną oś i zawieszenie oraz opony błotne.

Wiadomości 3 sierpnia SUV Lada Niva bije na głowę Largusa w sprzedaży Wiadomości 22 lipca Zaktualizowana Łada Niva Legend doczekała się ekstremalnej wersji Bronto

Lada Niva występuje w dwóch konfiguracjach: Luxe i Prestige. Pierwsza odmiana wyposażona jest w relingi dachowe, poszerzenia nadkoli, 15-calowe tarcze, klimatyzację, a także podgrzewane przednie fotele i lusterka. Wersja Prestige wyposażona jest w specjalną osłonę chłodnicy, masywne plastikowe zderzaki, osłony nadkoli i światła przeciwmgielne.

Lada Niva Bronto wyposażona jest w tę samą jednostkę o pojemności 1,7 litra, która rozwija 83 KM i 129 Nm momentu obrotowego. Silnik jest sparowany z pięciobiegową manualną skrzynią biegów i napędem na wszystkie koła.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

View this post on Instagram

Komentarze

Dodaj komentarz