Brabus zamienił elektrycznego Smarta ForTwo w "miejski supersamochód

Nowym projektem firmy Brabus, która specjalizuje się w tuningu samochodów Daimlera, jest przeprojektowany elektryczny kabriolet Smart EQ ForTwo. Twórcy opisują nowość, nazwaną Brabus 92R, jako "idealny supersamochód do miasta".

Zdjęcie: Brabus

Inżynierowie opracowali nową jednostkę sterującą trójfazowym synchronicznym silnikiem elektrycznym, która zwiększa moc do 92 KM i 180 Nm momentu obrotowego, co stanowi wzrost o 10 KM i 20 Nm w porównaniu z silnikiem fabrycznym.

Ponadto, specjaliści dodali specjalny tryb elektroniki sterującej Sport+, zapewniający maksymalne przyspieszenie. Brabus obiecuje "praktycznie bezgłośne" przyspieszenie z miejsca do "setki" w 10,9 sekundy. - Prędkość maksymalna pozostaje bez zmian - 130 km na godzinę.

Wiadomości 7 maja 2020 r. Brabus dodaje "rycerską zbroję" do chińskiego crossovera WEY Wiadomości 5 września 2019 r. Smart Fortwo i Forfour zostały pozbawione silników spalinowych i otrzymały nowe zestawy multimedialne

Oprócz zmodernizowanego silnika, Brabus 92R otrzymał zmodernizowane zawieszenie, które zostało specjalnie dostosowane do kół i opon, a także do masy samochodu. Zewnętrznie samochód elektryczny różni się od wersji fabrycznej aerodynamicznym dodgerem i zmodyfikowanym przodem. Wnętrze wyposażone jest w sportowe fotele obszyte czerwoną skórą z czarnymi przeszyciami.

Powstanie tylko 50 egzemplarzy modelu Brabus 92R. Ceny nowości zaczynają się od 46 284 euro (ok. 4,2 mln rubli według aktualnego kursu).

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz