Pojawiły się nowe szczegóły dotyczące Toyoty Land Cruiser 300

Konto Instagram landcruiserupdates opublikował zrzuty ekranu dokumentów fabrycznych dla następnej generacji Toyota Land Cruiser SUV, który ma być indeksowany "300". Rysunki, w szczególności, dają wyobrażenie o silnikach, jak również o wyglądzie zewnętrznym i wyposażeniu nowicjusza.

SUV zachowa ogólne linie nadwozia po zmianie generacji, ale otrzyma bardziej wypukłą maskę, większy grill z poziomymi prętami i zwężoną tylną optykę. Samochód będzie oferowany z kołami w rozmiarze od 17 do 20 cali.

Jeśli chodzi o silniki, Land Cruiser 300 będzie oferowany z czterolitrowym silnikiem benzynowym V6, a także z zupełnie nową szóstką twin-turbo i jednostką wysokoprężną. Dane dotyczące mocy silnika są nadal utrzymywane w tajemnicy.

Nowości 17 marca "Toyota jest na dobrej drodze". Co mówią o nowym Land Cruiserze 300 Wiadomości 3 marca Toyota przełożyła premierę SUV-a Land Cruiser 300

Wcześniej pojawiły się informacje, że Land Cruiser może być wyposażony w hybrydowy układ napędowy oparty na turbodoładowanym silniku benzynowym połączonym z 180 konnym napędem elektrycznym. Całkowita wydajność agregatów będzie wynosiła około 480 koni mechanicznych.

W połowie marca okazało się, że Toyota przestała przyjmować zamówienia na obecnego Land Cruisera 200 i model ten zostanie wkrótce zdjęty z linii montażowej. Według nieoficjalnych informacji premiera SUV-a nowej generacji odbędzie się w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz